“Vemte si piti a svacinu”
Recenze Zoo Plzeň

Zoo Plzeň
Č. 2 z 83 aktivity v Plzni
Recenzováno: 25. února 2017 prostřednictvím mobilu

První jarní dny jsme s tříletou dcerou vyrazili do zoo, která je menší ale krásná. Bohužel se v areálu nachazel přetlak návštěvníků a na, ve spodní části zoo, dve občerstvovací stanice, to byl přetlak nezvládnutelny. Chtěla jsem jen vodu....Fronta na hodinu.....Ze zoo jsme odešli.....a vrátili se jindy, bylo to jako když se omylem octnete v supermarketu s novou letakovou akci a chcete koupit jen chleba. Jinak zoo doporučuji. Je v ní ale prudký kopec....Zvolte případně horní vchod....

1  Poděkujte uživateli Jindra V.

Recenzováno: 23. února 2017

Moc hezká zoo. Na to, že je to příměstská zahrada, je poměrně velká. Je spojená s dinoparkem, takže si můžete vybrat, co všechno chcete vidět a kolik času zde chcete strávit. Hodně si tu zakládají na flóře. Dá se tu strávit velmi příjemný a zajímavý den.

Poděkujte uživateli Indira10777.
Recenzováno: 16. února 2017

Více než 8800 zvířecích jedinců na cca 21 ha. Dino Park, pravěká osada, Botanická zahrada, možnost občerstvení na pěti místech, která nejsou od sebe příliš vzdálena. Návštěva možná v kteroukoli roční dobu a vždy to má své osobité kouzlo.

Poděkujte uživateli Jirka P.
Recenzováno: 15. února 2017

Pokaždé,když si chci udělat hezký den s vnoučaty,jdeme do ZOO...to nikdy nezklame.Nejraději máme lvi,žirafi,opičky.....ale ani ostatní nepřehlížíme..

Poděkujte uživateli Zdeňka S.
Recenzováno: 27. ledna 2017

V září jsme vzali děti do zoo+dinoparku v Plzni. Neumím si představit lépe strávený den. Návštěva nám trvala kolem 6 hodin, děti řádili na hřištích, v dinoparku na atrakcích, počasí bylo úžasné my dospělí jsme si "odpočili", když jsme konečně mohli také na zvířátka. Spousty zajímavých expozic, krmení. Nádherná zoo, krásné prostředí.

Poděkujte uživateli Štěpánka M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Plzeň, si také prohlíželi

Už jste navštívili Zoo Plzeň? Sdílejte své zkušenosti!