“Nej zoo”

Recenze atrakcí (103)
common_n_attraction_reviews_1bd8 52 bodů za pomoc
“Nej zoo”
Recenzováno: 2. března 2017

Plzeňská zoo je taková moje srdcovka. Velké prostory pro zvířata, žádné mříže a klece. Je to krásná procházka, vše je upravené a zoo se rok od roku stále rozšiřuje. Děti se zabaví na různých stanovištích nebo v přilehlém dinoparku. V zoo je i několik možností občerstvení, či automatů na pití.

Navštíveno v září 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Terez Š.

238 recenzí od naší komunity

Nejprve čeština
25 recenzí
Recenze atrakcí (4)
common_n_attraction_reviews_1bd8 8 bodů za pomoc
“Vemte si piti a svacinu”
Recenzováno: 25. února 2017 prostřednictvím mobilu

První jarní dny jsme s tříletou dcerou vyrazili do zoo, která je menší ale krásná. Bohužel se v areálu nachazel přetlak návštěvníků a na, ve spodní části zoo, dve občerstvovací stanice, to byl přetlak nezvládnutelny. Chtěla jsem jen vodu....Fronta na hodinu.....Ze zoo jsme odešli.....a vrátili se jindy, bylo to jako když se omylem octnete v supermarketu s novou letakovou akci a chcete koupit jen chleba. Jinak zoo doporučuji. Je v ní ale prudký kopec....Zvolte případně horní vchod....

Navštíveno v květnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jindra V.
Karviná, Česká republika
42 recenzí
Recenze atrakcí (27)
common_n_attraction_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“Milujeme zvířata”
Recenzováno: 23. února 2017

Moc hezká zoo. Na to, že je to příměstská zahrada, je poměrně velká. Je spojená s dinoparkem, takže si můžete vybrat, co všechno chcete vidět a kolik času zde chcete strávit. Hodně si tu zakládají na flóře. Dá se tu strávit velmi příjemný a zajímavý den.

Navštíveno v srpnu 2016
Poděkujte uživateli Indira10777.
23 recenzí
Recenze atrakcí (12)
common_n_attraction_reviews_1bd8 5 bodů za pomoc
“Neustálé zlepšování”
Recenzováno: 16. února 2017

Více než 8800 zvířecích jedinců na cca 21 ha. Dino Park, pravěká osada, Botanická zahrada, možnost občerstvení na pěti místech, která nejsou od sebe příliš vzdálena. Návštěva možná v kteroukoli roční dobu a vždy to má své osobité kouzlo.

Navštíveno v dubnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jirka P.
Přispěvatel úrovně 1
3 recenze
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“.Návštěva ZOO”
Recenzováno: 15. února 2017

Pokaždé,když si chci udělat hezký den s vnoučaty,jdeme do ZOO...to nikdy nezklame.Nejraději máme lvi,žirafi,opičky.....ale ani ostatní nepřehlížíme..

Navštíveno v září 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Zdeňka S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Plzeň, si také prohlíželi

Už jste navštívili Zoo Plzeň? Sdílejte své zkušenosti!