Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“mimořádný relax” 5 z 5 bublinek

21 recenzí
Recenze atrakcí (10)
“mimořádný relax”
5 z 5 bublinek Recenzováno: před 1 týdnem

Klidné místo plné velmi úchvatných zvířat. Medvědi a další šelmy jsou úžasné a doplněné o malé surikaty a celou expozici domácího venkova. Mohu jen doporučit.

Navštíveno v červnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Miroslav P.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

193 recenzí od naší komunity

Recenze atrakcí (95)
common_n_attraction_reviews_1bd8 26 bodů za pomoc
“Nej zoo”
5 z 5 bublinek Recenzováno: před 3 týdny

Plzeňská zoo je taková moje srdcovka. Velké prostory pro zvířata, žádné mříže a klece. Je to krásná procházka, vše je upravené a zoo se rok od roku stále rozšiřuje. Děti se zabaví na různých stanovištích nebo v přilehlém dinoparku. V zoo je i několik možností občerstvení, či automatů na pití.

Navštíveno v září 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Terez Š.
25 recenzí
Recenze atrakcí (4)
common_n_attraction_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Vemte si piti a svacinu”
3 z 5 bublinek Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

První jarní dny jsme s tříletou dcerou vyrazili do zoo, která je menší ale krásná. Bohužel se v areálu nachazel přetlak návštěvníků a na, ve spodní části zoo, dve občerstvovací stanice, to byl přetlak nezvládnutelny. Chtěla jsem jen vodu....Fronta na hodinu.....Ze zoo jsme odešli.....a vrátili se jindy, bylo to jako když se omylem octnete v supermarketu s novou letakovou akci a chcete koupit jen chleba. Jinak zoo doporučuji. Je v ní ale prudký kopec....Zvolte případně horní vchod....

Navštíveno v květnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jindra V.
Karviná, Česká republika
33 recenzí
Recenze atrakcí (23)
common_n_attraction_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“Milujeme zvířata”
5 z 5 bublinek Recenzováno: před 4 týdny

Moc hezká zoo. Na to, že je to příměstská zahrada, je poměrně velká. Je spojená s dinoparkem, takže si můžete vybrat, co všechno chcete vidět a kolik času zde chcete strávit. Hodně si tu zakládají na flóře. Dá se tu strávit velmi příjemný a zajímavý den.

Navštíveno v srpnu 2016
Poděkujte uživateli Indira10777.
22 recenzí
Recenze atrakcí (12)
common_n_attraction_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“Neustálé zlepšování”
5 z 5 bublinek Recenzováno: před 5 týdny

Více než 8800 zvířecích jedinců na cca 21 ha. Dino Park, pravěká osada, Botanická zahrada, možnost občerstvení na pěti místech, která nejsou od sebe příliš vzdálena. Návštěva možná v kteroukoli roční dobu a vždy to má své osobité kouzlo.

Navštíveno v dubnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jirka P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Plzeň, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj
Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Zoo Plzeň? Sdílejte své zkušenosti!