“výlet s dětmi”
Recenze Zoo Plzeň

Zoo Plzeň
Č. 2 z 83 aktivity v Plzni
Recenzováno: 29. března 2017

Zde se dětem na rozdíl od Dino parku velice líbilo, zvláště pavilon opic, odsud jsme je nemohli dostat dále. Je to zde velice pěkné, rovněž dostatek občerstvení, laviček k posezení. Přestože vstupné je pro rodinu celkem drahé, všem doporučujeme!!!

Poděkujte uživateli vladislavapavova.

Recenzováno: 14. března 2017

Klidné místo plné velmi úchvatných zvířat. Medvědi a další šelmy jsou úžasné a doplněné o malé surikaty a celou expozici domácího venkova. Mohu jen doporučit.

Poděkujte uživateli Miroslav P.
Recenzováno: 2. března 2017

Plzeňská zoo je taková moje srdcovka. Velké prostory pro zvířata, žádné mříže a klece. Je to krásná procházka, vše je upravené a zoo se rok od roku stále rozšiřuje. Děti se zabaví na různých stanovištích nebo v přilehlém dinoparku. V zoo je i několik možností občerstvení, či automatů na pití.

Poděkujte uživateli Terez Š.
Recenzováno: 25. února 2017 prostřednictvím mobilu

První jarní dny jsme s tříletou dcerou vyrazili do zoo, která je menší ale krásná. Bohužel se v areálu nachazel přetlak návštěvníků a na, ve spodní části zoo, dve občerstvovací stanice, to byl přetlak nezvládnutelny. Chtěla jsem jen vodu....Fronta na hodinu.....Ze zoo jsme odešli.....a vrátili se jindy, bylo to jako když se omylem octnete v supermarketu s novou letakovou akci a chcete koupit jen chleba. Jinak zoo doporučuji. Je v ní ale prudký kopec....Zvolte případně horní vchod....

1  Poděkujte uživateli Jindra V.
Recenzováno: 23. února 2017

Moc hezká zoo. Na to, že je to příměstská zahrada, je poměrně velká. Je spojená s dinoparkem, takže si můžete vybrat, co všechno chcete vidět a kolik času zde chcete strávit. Hodně si tu zakládají na flóře. Dá se tu strávit velmi příjemný a zajímavý den.

Poděkujte uživateli Indira10777.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Plzeň, si také prohlíželi

Už jste navštívili Zoo Plzeň? Sdílejte své zkušenosti!