“1. jarní výlet”

Recenze atrakcí (13)
common_n_attraction_reviews_1bd8 5 bodů za pomoc
“1. jarní výlet”
Recenzováno: 9. dubna 2017

Po několika týdnech počasí na draka se konečně udělalo hezky a tak jsme se s přítelkyní rozhodli se vydat na výlet. Byla to správná volba. ZOO je sytuována do geograficých pásem, což je velmi zajímavé, další atmosféru dodělává spojení s botanickou zahradou a dinoparka z čehož vzniká zajámavé spojení. Doporučuji na výlet.

Navštíveno v dubnu 2017

Recenze atrakcí (12)
common_n_attraction_reviews_1bd8 9 bodů za pomoc
“výlet s dětmi”
Recenzováno: 29. března 2017

Zde se dětem na rozdíl od Dino parku velice líbilo, zvláště pavilon opic, odsud jsme je nemohli dostat dále. Je to zde velice pěkné, rovněž dostatek občerstvení, laviček k posezení. Přestože vstupné je pro rodinu celkem drahé, všem doporučujeme!!!

Navštíveno v červnu 2016
Poděkujte uživateli vladislavapavova.
Praha, Česká republika
25 recenzí
Recenze atrakcí (13)
“mimořádný relax”
Recenzováno: 14. března 2017

Klidné místo plné velmi úchvatných zvířat. Medvědi a další šelmy jsou úžasné a doplněné o malé surikaty a celou expozici domácího venkova. Mohu jen doporučit.

Navštíveno v červnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Miroslav P.
Přispěvatel úrovně 6
229 recenzí
Recenze atrakcí (102)
common_n_attraction_reviews_1bd8 46 bodů za pomoc
“Nej zoo”
Recenzováno: 2. března 2017

Plzeňská zoo je taková moje srdcovka. Velké prostory pro zvířata, žádné mříže a klece. Je to krásná procházka, vše je upravené a zoo se rok od roku stále rozšiřuje. Děti se zabaví na různých stanovištích nebo v přilehlém dinoparku. V zoo je i několik možností občerstvení, či automatů na pití.

Navštíveno v září 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Terez Š.
25 recenzí
Recenze atrakcí (4)
common_n_attraction_reviews_1bd8 7 bodů za pomoc
“Vemte si piti a svacinu”
Recenzováno: 25. února 2017 prostřednictvím mobilu

První jarní dny jsme s tříletou dcerou vyrazili do zoo, která je menší ale krásná. Bohužel se v areálu nachazel přetlak návštěvníků a na, ve spodní části zoo, dve občerstvovací stanice, to byl přetlak nezvládnutelny. Chtěla jsem jen vodu....Fronta na hodinu.....Ze zoo jsme odešli.....a vrátili se jindy, bylo to jako když se omylem octnete v supermarketu s novou letakovou akci a chcete koupit jen chleba. Jinak zoo doporučuji. Je v ní ale prudký kopec....Zvolte případně horní vchod....

Navštíveno v květnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jindra V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Plzeň, si také prohlíželi

Už jste navštívili Zoo Plzeň? Sdílejte své zkušenosti!