Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Neplánované překvapení”

Recenze atrakcí (31)
common_n_attraction_reviews_1bd8 12 bodů za pomoc
“Neplánované překvapení”
5 z 5 bublinek Recenzováno: před 1 týdnem

Je to už hodně let zpátky, kdy jsem v této zoo byla naposledy. Protože jsem si matně pamatovala, že je zoo poměrně malá, tak jsme na plánovaný výlet extra nespěchali.

Ještě jsme se, z důvodu několika uzavírek jsme se chvíli zamotali v Plzni a do Zoo jsme dorazili až kolem 12. hodiny. Jaké bylo ale moje překvapení, když jsem zjistila, že zoo, je daleko rozlehlejší, než jsem si pamatovala.

Spousta zvířat, krásné počasí, větší počet návštěvníků a otevřené pavilony a různé zajímavosti, které ještě tehdy nebyly přístupné, nebo ani nestály měli za následek, že jsme zoo pouze prolétli, zdaleka jsme vše neprošli a chystáme se ještě jednou letos vyrazit + spojit s návštěvou Dinoparku.

Teď k Zoo. Zoo je rozdělena do několika sekcí + je to i botanická + se vrací hodně do prehistorie + kopcovitý terén = opravdu náročný celodenní, nebo i vícedenní výlet, pokud chcete vidět všechno. Ale i tak doporučuji.

Jediné, co je asi poměrně velký problém díky členitosti a ne zcela bezbariérovým přístupům je podle mně pohyb s kočárkem, nebo nějakým pohybovým problémům, či dokonce na vozíku. Neřkuli když je vlhko, nebo trochu namrznuto. Některé cesty dají zabrat i zcela zdravým jedincům ... a např. svižnou babičku, chodící o francouzských holích, bych tam asi s vnoučaty neposílala.

Všude jsou v dosahu WC, najíst a napít se tam také máte kde. A pokud nemáte na stravu přílišné nároky, tak se to dá ... jinak doporučuji si ssebou zabalit svačinu.

JINAK VŘELE DOPORUČUJI.

Navštíveno v březnu 2017
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jitka D.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

200 recenzí od naší komunity

Recenze atrakcí (10)
common_n_attraction_reviews_1bd8 5 bodů za pomoc
“1. jarní výlet”
5 z 5 bublinek Recenzováno: před 2 týdny

Po několika týdnech počasí na draka se konečně udělalo hezky a tak jsme se s přítelkyní rozhodli se vydat na výlet. Byla to správná volba. ZOO je sytuována do geograficých pásem, což je velmi zajímavé, další atmosféru dodělává spojení s botanickou zahradou a dinoparka z čehož vzniká zajámavé spojení. Doporučuji na výlet.

Navštíveno v dubnu 2017
Poděkujte uživateli petrpechpepe.
Domažlice, Česká republika
25 recenzí
Recenze atrakcí (11)
common_n_attraction_reviews_1bd8 6 bodů za pomoc
“výlet s dětmi”
5 z 5 bublinek Recenzováno: před 4 týdny

Zde se dětem na rozdíl od Dino parku velice líbilo, zvláště pavilon opic, odsud jsme je nemohli dostat dále. Je to zde velice pěkné, rovněž dostatek občerstvení, laviček k posezení. Přestože vstupné je pro rodinu celkem drahé, všem doporučujeme!!!

Navštíveno v červnu 2016
Poděkujte uživateli vladislavapavova.
Praha, Česká republika
21 recenzí
Recenze atrakcí (10)
“mimořádný relax”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 14. března 2017

Klidné místo plné velmi úchvatných zvířat. Medvědi a další šelmy jsou úžasné a doplněné o malé surikaty a celou expozici domácího venkova. Mohu jen doporučit.

Navštíveno v červnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Miroslav P.
195 recenzí
Recenze atrakcí (98)
common_n_attraction_reviews_1bd8 27 bodů za pomoc
“Nej zoo”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 2. března 2017

Plzeňská zoo je taková moje srdcovka. Velké prostory pro zvířata, žádné mříže a klece. Je to krásná procházka, vše je upravené a zoo se rok od roku stále rozšiřuje. Děti se zabaví na různých stanovištích nebo v přilehlém dinoparku. V zoo je i několik možností občerstvení, či automatů na pití.

Navštíveno v září 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Terez Š.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Plzeň, si také prohlíželi

Už jste navštívili Zoo Plzeň? Sdílejte své zkušenosti!