Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:

Recenze atrakcí (53)
common_n_attraction_reviews_1bd8 42 bodů za pomoc
“Dinopark”
Recenzováno: 29. května 2016

Dětem se moc líbilo. V rámci návštěvy a dne dětí měly po splnění úkolů vstup zdarma.
Moc hezká vyhlídka na Plzeň. 3D kino při prohlídce. Líbilo se i mně. Hezké makety.

Navštíveno v květnu 2016

Plzeň, Česká republika
34 recenzí
Recenze atrakcí (18)
common_n_attraction_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Jedno z míst, které navštívit pokud jste v Plzni”
Recenzováno: 25. dubna 2016

Skvělá zábava spíše pro menší děti. Ve srovnání s ostatními dinoparky je ten v Liberci mnohem lepší. Ten Plzeňský je celý venku - tzn. návštěva jen za pěkného počasí a určený spíše menším dětem - větší se za chvíli nudí.

Navštíveno v říjnu 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Romana N.
116 recenzí
Recenze atrakcí (54)
common_n_attraction_reviews_1bd8 23 bodů za pomoc
“Nejhezčí Dinopark v ČR”
Recenzováno: 11. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Tento Dinopark se mi líbil nejvíce ze všech co u nás v ČR máme. Je zakomponovany do krásné přírody a je zde i průchozí možnost navštívit ZOO. Zvířata vypadají realisticky a mnoho z nich má zvukové a pohybové efekty..

Navštíveno v dubnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Miloš S.
Kladno, Česká republika
112 recenzí
Recenze atrakcí (63)
common_n_attraction_reviews_1bd8 38 bodů za pomoc
“Dinosauři”
Recenzováno: 14. února 2016

Pro děti i dospělé úžasná procházka parkem. Dozvíte se spoustu informací a pobavíte se. Pro děti je to super.

Navštíveno v květnu 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jiří K.
Plzeň, Česká republika
23 recenzí
Recenze atrakcí (9)
common_n_attraction_reviews_1bd8 7 bodů za pomoc
“Dinosauři letí”
Recenzováno: 14. ledna 2016

Dinosauři letí, ukažte je svým dětem.
Asi spíš malým dětem. Přiznávám, že já se nudil. Ale dětem se to líbilo, tak proč ne.
3D kino, několik modelů dinosaurů, některé se pohybují, některé řvou. Krásný výhled na Plzeň, ale kvůli němu sem asi nemá cenu chodit. :-)
Pokud chcete výlet na hodinu, jste tu správně, pokud na delší dobu, kupte si lístek i do sousední ZOO.

Navštíveno v říjnu 2015
Poděkujte uživateli jfstod.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo DinoPark Plzeň, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili DinoPark Plzeň? Sdílejte své zkušenosti!