“Dinopark”

DinoPark Plzeň
Č. 11 z 81 aktivity v Plzni
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 29. května 2016

Dětem se moc líbilo. V rámci návštěvy a dne dětí měly po splnění úkolů vstup zdarma.
Moc hezká vyhlídka na Plzeň. 3D kino při prohlídce. Líbilo se i mně. Hezké makety.

Poděkujte uživateli Vendula710.
K dispozici jsou novější recenze destinace DinoPark Plzeň
Zobrazit nejnovější recenze

Recenzováno: 25. dubna 2016

Skvělá zábava spíše pro menší děti. Ve srovnání s ostatními dinoparky je ten v Liberci mnohem lepší. Ten Plzeňský je celý venku - tzn. návštěva jen za pěkného počasí a určený spíše menším dětem - větší se za chvíli nudí.

Poděkujte uživateli Romana N.
Recenzováno: 11. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Tento Dinopark se mi líbil nejvíce ze všech co u nás v ČR máme. Je zakomponovany do krásné přírody a je zde i průchozí možnost navštívit ZOO. Zvířata vypadají realisticky a mnoho z nich má zvukové a pohybové efekty..

Poděkujte uživateli Miloš S.
Recenzováno: 14. února 2016

Pro děti i dospělé úžasná procházka parkem. Dozvíte se spoustu informací a pobavíte se. Pro děti je to super.

Poděkujte uživateli Jiří K.
Recenzováno: 14. ledna 2016

Dinosauři letí, ukažte je svým dětem.
Asi spíš malým dětem. Přiznávám, že já se nudil. Ale dětem se to líbilo, tak proč ne.
3D kino, několik modelů dinosaurů, některé se pohybují, některé řvou. Krásný výhled na Plzeň, ale kvůli němu sem asi nemá cenu chodit. :-)
Pokud chcete výlet na hodinu, jste tu správně, pokud na delší dobu, kupte si lístek i do sousední ZOO.

Poděkujte uživateli jfstod.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo DinoPark Plzeň, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili DinoPark Plzeň? Sdílejte své zkušenosti!