Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Dinopark v zeleni”
Recenze DinoPark Plzeň

DinoPark Plzeň
48 recenzí
Recenze atrakcí (19)
common_n_attraction_reviews_1bd8 7 bodů za pomoc
“Dinopark v zeleni”
Recenzováno: 11. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Tezko to hodnotit z pohledu dospeleho, ale maji tam dinosaury a prolejzacky, takze deti si prijdou na sve. A to je ucel!!

Navštíveno v srpnu 2016

Recenze atrakcí (48)
common_n_attraction_reviews_1bd8 15 bodů za pomoc
“Nejlepší Dinopark v ČR”
Recenzováno: 18. června 2016

Dinopark v Plzni je nejlepší, protože je zakomponovaný v přírodě. Dinosauři jsou jak skuteční a procházka s dětmi nebo jen tak pro páry je to skvělá. Fajn je i 3D kino v ceně vstupenky a pro děti jsou tu různé prolézačky. Výhodou je i spojená Zoo, takže ideální procházka na celý den :-) Moc se nám tu líbilo.

Navštíveno v červnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Kristýna N.
Praha, Česká republika
89 recenzí
Recenze atrakcí (53)
common_n_attraction_reviews_1bd8 42 bodů za pomoc
“Dinopark”
Recenzováno: 29. května 2016

Dětem se moc líbilo. V rámci návštěvy a dne dětí měly po splnění úkolů vstup zdarma.
Moc hezká vyhlídka na Plzeň. 3D kino při prohlídce. Líbilo se i mně. Hezké makety.

Navštíveno v květnu 2016
Poděkujte uživateli Vendula710.
Plzeň, Česká republika
34 recenzí
Recenze atrakcí (18)
common_n_attraction_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Jedno z míst, které navštívit pokud jste v Plzni”
Recenzováno: 25. dubna 2016

Skvělá zábava spíše pro menší děti. Ve srovnání s ostatními dinoparky je ten v Liberci mnohem lepší. Ten Plzeňský je celý venku - tzn. návštěva jen za pěkného počasí a určený spíše menším dětem - větší se za chvíli nudí.

Navštíveno v říjnu 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Romana N.
116 recenzí
Recenze atrakcí (54)
common_n_attraction_reviews_1bd8 23 bodů za pomoc
“Nejhezčí Dinopark v ČR”
Recenzováno: 11. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Tento Dinopark se mi líbil nejvíce ze všech co u nás v ČR máme. Je zakomponovany do krásné přírody a je zde i průchozí možnost navštívit ZOO. Zvířata vypadají realisticky a mnoho z nich má zvukové a pohybové efekty..

Navštíveno v dubnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Miloš S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo DinoPark Plzeň, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili DinoPark Plzeň? Sdílejte své zkušenosti!