“Dinopark v zeleni”

DinoPark Plzeň
Č. 11 z 83 aktivity v Plzni
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 11. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Tezko to hodnotit z pohledu dospeleho, ale maji tam dinosaury a prolejzacky, takze deti si prijdou na sve. A to je ucel!!

Poděkujte uživateli format_CZ.

Recenzováno: 18. června 2016

Dinopark v Plzni je nejlepší, protože je zakomponovaný v přírodě. Dinosauři jsou jak skuteční a procházka s dětmi nebo jen tak pro páry je to skvělá. Fajn je i 3D kino v ceně vstupenky a pro děti jsou tu různé prolézačky. Výhodou je i spojená Zoo, takže ideální procházka na celý den :-) Moc se nám tu líbilo.

Poděkujte uživateli Kristýna N.
Recenzováno: 29. května 2016

Dětem se moc líbilo. V rámci návštěvy a dne dětí měly po splnění úkolů vstup zdarma.
Moc hezká vyhlídka na Plzeň. 3D kino při prohlídce. Líbilo se i mně. Hezké makety.

Poděkujte uživateli Vendula710.
Recenzováno: 25. dubna 2016

Skvělá zábava spíše pro menší děti. Ve srovnání s ostatními dinoparky je ten v Liberci mnohem lepší. Ten Plzeňský je celý venku - tzn. návštěva jen za pěkného počasí a určený spíše menším dětem - větší se za chvíli nudí.

Poděkujte uživateli Romana N.
Recenzováno: 11. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Tento Dinopark se mi líbil nejvíce ze všech co u nás v ČR máme. Je zakomponovany do krásné přírody a je zde i průchozí možnost navštívit ZOO. Zvířata vypadají realisticky a mnoho z nich má zvukové a pohybové efekty..

Poděkujte uživateli Miloš S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo DinoPark Plzeň, si také prohlíželi

Už jste navštívili DinoPark Plzeň? Sdílejte své zkušenosti!