“Dinopark v zeleni”

Recenze atrakcí (21)
common_n_attraction_reviews_1bd8 7 bodů za pomoc
“Dinopark v zeleni”
Recenzováno: 11. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Tezko to hodnotit z pohledu dospeleho, ale maji tam dinosaury a prolejzacky, takze deti si prijdou na sve. A to je ucel!!

Navštíveno v srpnu 2016

Recenze atrakcí (51)
common_n_attraction_reviews_1bd8 15 bodů za pomoc
“Nejlepší Dinopark v ČR”
Recenzováno: 18. června 2016

Dinopark v Plzni je nejlepší, protože je zakomponovaný v přírodě. Dinosauři jsou jak skuteční a procházka s dětmi nebo jen tak pro páry je to skvělá. Fajn je i 3D kino v ceně vstupenky a pro děti jsou tu různé prolézačky. Výhodou je i spojená Zoo, takže ideální procházka na celý den :-) Moc se nám tu líbilo.

Navštíveno v červnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Kristýna N.
Praha, Česká republika
93 recenzí
Recenze atrakcí (56)
common_n_attraction_reviews_1bd8 44 bodů za pomoc
“Dinopark”
Recenzováno: 29. května 2016

Dětem se moc líbilo. V rámci návštěvy a dne dětí měly po splnění úkolů vstup zdarma.
Moc hezká vyhlídka na Plzeň. 3D kino při prohlídce. Líbilo se i mně. Hezké makety.

Navštíveno v květnu 2016
Poděkujte uživateli Vendula710.
Plzeň, Česká republika
Přispěvatel úrovně 4
37 recenzí
Recenze atrakcí (19)
common_n_attraction_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Jedno z míst, které navštívit pokud jste v Plzni”
Recenzováno: 25. dubna 2016

Skvělá zábava spíše pro menší děti. Ve srovnání s ostatními dinoparky je ten v Liberci mnohem lepší. Ten Plzeňský je celý venku - tzn. návštěva jen za pěkného počasí a určený spíše menším dětem - větší se za chvíli nudí.

Navštíveno v říjnu 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Romana N.
129 recenzí
Recenze atrakcí (62)
common_n_attraction_reviews_1bd8 26 bodů za pomoc
“Nejhezčí Dinopark v ČR”
Recenzováno: 11. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Tento Dinopark se mi líbil nejvíce ze všech co u nás v ČR máme. Je zakomponovany do krásné přírody a je zde i průchozí možnost navštívit ZOO. Zvířata vypadají realisticky a mnoho z nich má zvukové a pohybové efekty..

Navštíveno v dubnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Miloš S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo DinoPark Plzeň, si také prohlíželi

Už jste navštívili DinoPark Plzeň? Sdílejte své zkušenosti!