“Zážitek pro děti i pro dospělé”
Recenze DinoPark Plzeň

DinoPark Plzeň
Č. 10 z 82 aktivity v Plzni
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 26. dubna 2017

S dětmi sem chodíme velice rádi. Cenově samostatný DINOPARK je relativně přijatelná záležitost. Prostředí krásné, v létě to nemá chybu. Dětská hřiště, atrakce, pohybující se a zvuky vydávající dinosauři, 3D kino. Opravdu zábava na celé odpoledne.

Poděkujte uživateli Štěpánka M.

Recenzováno: 3. dubna 2017

Celá naše rodina má velmi ráda výlety do zoologických zahrad, takže když navštívíme Plzeň v příznivém počasí, je vždy zoo a k ní přilehlý DinoPark jasná volba. Syn miluje dinosaury od malička a i nás s manželem baví sledovat ty obrovité kolosy v životních velikostech. Některé se i pohybují a řvou, což zážitek umocňuje. Jen bych možná uvítala nějaké novinky a inovace, byli jsme tam již asi 3x. Třeba se od naší poslední návštěvy něco změnilo, uvidíme příště. Každopádně doporučujeme.

1  Poděkujte uživateli marcelap317.
Recenzováno: 29. března 2017

Byli jsme zde rovněž s dětmi. Zahrada je velice zaujala, zvláště pavilon opic. Nedá se to však říci o Dino parku, zde byly děti celkem zklamané. Představovaly si to lepší, prohlásily, že to byly pouze sochy u kterých ani ty zvuky nebyly přesvědčivé.

Poděkujte uživateli vladislavapavova.
Recenzováno: 16. března 2017

Skvělé místo nejen pro rodiny s dětmi, které stojí za to navštívit při výletě do Plzně. Ideální spojit s návštěvou ZOO Plzně. Doporučuji si rezervovat celý den, zoo, botanická zahrada a Dinopark. Vše na jednom místě.

Poděkujte uživateli Jaroslav Š.
Recenzováno: 13. února 2017

Syn byl sice malý a kino ho nezaujalo spíše děsilo zato obří pískoviště a prolézačky to je něco pro neposedné nezbedy

Poděkujte uživateli Michaela S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo DinoPark Plzeň, si také prohlíželi

Už jste navštívili DinoPark Plzeň? Sdílejte své zkušenosti!