“Zážitek pro děti i pro dospělé”
Recenze DinoPark Plzeň

DinoPark Plzeň
Č. 12 z 86 aktivity v Plzni
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 26. dubna 2017

S dětmi sem chodíme velice rádi. Cenově samostatný DINOPARK je relativně přijatelná záležitost. Prostředí krásné, v létě to nemá chybu. Dětská hřiště, atrakce, pohybující se a zvuky vydávající dinosauři, 3D kino. Opravdu zábava na celé odpoledne.

Poděkujte uživateli Štěpánka M.

Recenzováno: 3. dubna 2017

Celá naše rodina má velmi ráda výlety do zoologických zahrad, takže když navštívíme Plzeň v příznivém počasí, je vždy zoo a k ní přilehlý DinoPark jasná volba. Syn miluje dinosaury od malička a i nás s manželem baví sledovat ty obrovité kolosy v životních velikostech. Některé se i pohybují a řvou, což zážitek umocňuje. Jen bych možná uvítala nějaké novinky a inovace, byli jsme tam již asi 3x. Třeba se od naší poslední návštěvy něco změnilo, uvidíme příště. Každopádně doporučujeme.

1  Poděkujte uživateli marcelap317.
Recenzováno: 29. března 2017

Byli jsme zde rovněž s dětmi. Zahrada je velice zaujala, zvláště pavilon opic. Nedá se to však říci o Dino parku, zde byly děti celkem zklamané. Představovaly si to lepší, prohlásily, že to byly pouze sochy u kterých ani ty zvuky nebyly přesvědčivé.

Poděkujte uživateli vladislavapavova.
Recenzováno: 16. března 2017

Skvělé místo nejen pro rodiny s dětmi, které stojí za to navštívit při výletě do Plzně. Ideální spojit s návštěvou ZOO Plzně. Doporučuji si rezervovat celý den, zoo, botanická zahrada a Dinopark. Vše na jednom místě.

Poděkujte uživateli Jaroslav Š.
Recenzováno: 13. února 2017

Syn byl sice malý a kino ho nezaujalo spíše děsilo zato obří pískoviště a prolézačky to je něco pro neposedné nezbedy

Poděkujte uživateli Michaela S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo DinoPark Plzeň, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili DinoPark Plzeň? Sdílejte své zkušenosti!