“Další DinoPark”
Recenze DinoPark Plzeň

DinoPark Plzeň
Recenzováno: 9. února 2018

Viděli jsme- s dětmi několik našich Dinoparků. Každý má něco do sebe. Ač na stejném formátu, každý se trochu liší. Plzenský je situován v příjemném parku, kde různé model na Vás vybafnou za křovím či za skálou, nebo se tváří, že sledují Plzeň společně s Vámi.
Klukům se ale stejně nejvíc líbilo házení tenisových míčků do otevřené tlamy nějaké symbolické syntetické potvory. Vydrželi u toho dvě hodiny...¨
V Plzni je toho samozřejmě k vidění více, my jsme byli ještě ve Zruči v zajímavém leteckém museu.

Poděkujte uživateli rebbe2015.

Recenzováno: 28. ledna 2018

Další dinopark v ČR, ale rozhodně patří k těm lepším. Už jen ta lokalita a prostředí - mnohem příjemnější je procházet se mezi dinosaury v parku vedle ZOO než si proběhnout mezi pár exponáty na střeše obchodního centra. Rozhodně doporučuji!

Poděkujte uživateli Jiri Z.
Recenzováno: 23. ledna 2018

Nejen z filmů pro větší děti a dospělé, ale i z pohádek dnes znají i předškolní děti dinosaury, takže jsou nadšené, když je vidí "na živo", hlavně je překvapí velikost, ale strach brzo nahradí zvědavost.

Poděkujte uživateli mailmisa.
Recenzováno: 24. července 2017

Jakýkoliv DINOPark jsme navštívili poprvé. Sice jsem vlastně nevěděla , co očekávat, ale byla jsem dost zklamaná. Je to takové hřiště s replikami dinosaurů. Takže v podstatě takový park, kdyby jste tam zasadili modely (sochy, či reprodukce) dinosaurů by byl úplně stejný, jako tento DinoPark. Nevím, zda po této zkušenosti budeme další zkoušet :-(

1  Poděkujte uživateli policarova.
Recenzováno: 26. dubna 2017

S dětmi sem chodíme velice rádi. Cenově samostatný DINOPARK je relativně přijatelná záležitost. Prostředí krásné, v létě to nemá chybu. Dětská hřiště, atrakce, pohybující se a zvuky vydávající dinosauři, 3D kino. Opravdu zábava na celé odpoledne.

Poděkujte uživateli Štěpánka M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo DinoPark Plzeň, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili DinoPark Plzeň? Sdílejte své zkušenosti!