“Už nikdy víc!”

Kuchyně: Suši, Japonská
Vhodné pro: Velké skupiny
Možnosti stravování: Privátní stravování, Rezervace
Recenzováno: 25. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Restaurace Zeke Sushi Bar patřila několik let mezi mé oblíbené. Vždy jsem se dobře najedla, cena odpovídala kvalitě. Bohužel, cca před půl rokem došlo ke změně jídelníčku. Drtivou většinu jídel, která patřila mezi má oblíbená, a na která byste ve většině restaurací nenatrefili, zrušili. Náhrada téměř nulová. Ovšem některé ceny jsou vyšší. To by bylo takové obecné shrnutí a teď ke konkrétním zkušenostem. Navštívila jsem restauraci naposledy před měsícem s mými přáteli. Těšila jsem se, protože si vždy říkám, že třeba se to zlepšilo. Chtěli jsme se usadit v horním patře, jelikož je tam příjemnější, více soukromé posezení. V půlce schodů na nás volala slečna, jestli máme rezervaci. Neměli jsme jí, tak jsme museli zase dolů. Nikdy předtím s tím nebyl problém, ale tak řekla jsem si, že to beru. Jen během naší návštěvy nahoru přišli cca dva lidé, ale nevadí :). Po předložení jídelního lístku jsem byla chvíli v rozpacích, protože dřív měli "klasický" a nyní to vyměnili za jednu větší kartu, která je na první pohled celkem nepřehledná. Polévky a přílohy na jedné straně společně s pitím, na druhé straně teprve hlavní jídla. Což se většinou nedělá. Další, nad čím už jsem se pozastavila trochu více, byl přístup servírky. Zeptala se nás, co si dáme. Neviděla jsem žádný lístek, do kterého by si to zapisovala, ale tak jsem si řekla, že si to zřejmě bude pamatovat. Když jsem přišla s objednáváním na řadu já, tak po chvilce mě zarazila, že si to musí napsat. Zřejmě viděla mladé lidi, tak předpokládala, že nemáme peníze a nic moc si nedáme vzhledem k cenám :). Na polévku jsme čekali celkem dost dlouho. Nakonec mi přinesli jen ten vývar. Za chvíli přiběhla jiná slečna s lososem na talíři, že ho tam zapomněli dát. Mé kamarádce polévku vůbec nepřinesli a když se připomněla, tak byla slečna ještě překvapená, že jí taky chtěla. No jo, holt ani kus papíru na zapsání někdy nepomůže. Když jsme dojedli, řekli jsme, že chceme zaplatit. Tak prý si máme přijít ke kase. What? Přišla jsem si, jak někde v bufetu. Ne jako v restarauci, která si vzhledem k cenám hraje na luxusnější. Dalo mi celkem zabrat, abych vyjmenovala všechny ty názvy jídel z paměti. A stejně mi tam slečna zapomněla jednu položku přidat, takže jsem se pak musela srovnávat s tím, komu to tam přihodila. Obsluha jedna velká katastrofa! Ale podobné zkušenosti mám i z dřívějška. Dnes jsme si objednali za cca 2500 CZK. Část objednávky vůbec nedorazila, a to, co přišlo, se nedalo skoro jíst. Rýže tvrdá, absolutně nedovařená. Sójová omáčka slaná a mé oblíbené maki mě zklamalo - bylo v něm zakomponované mé méně oblíbené wasabi. Což je zřejmě novinka, která se opravdu nepovedla. Takže za mě je to totálně předražené, protože ta cena kvalitě opravdu neodpovídá. Mrzí mě to, ale raději si na dobré sushi vždy dojedu do Prahy.

Poděkujte uživateli 749nikolak.
Martin H, Vlastník v zařízení ZEKE Sushi Bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. listopadu 2019

děkuji za recenzi. V současné době nastupuje nový manažer a pracujeme na změnách resp. na nápravě po dosavatní manažerce. Věřím, že podnik dovede zpět tam, kde původně byl a kde má být. Třeba nám dáte ještě za nějaký čas šanci. Věřte, že v současné situaci s pracovní silou v Plzni to nemáme vůběc jednoduché. To na vysvětlenou..... Martin Hruška, majitel

Recenzováno: 17. července 2019 prostřednictvím mobilu

Byla jsem zde několikrát a vždy skvěle jídlo, které je dokonalé na pohled. Nejlepší jsou ale denní menu, které vždy platí daný týden v čas oběda.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Mishula2018.
Recenzováno: 14. července 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi dobře jsme si pochutnali na sushi, v příjemném prostředí s milou a pozornou obsluhou. Určitě to nebyla poslední návštěva

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Bedmari.
Recenzováno: 29. května 2019

Zake se sice řadí do těch dražších restaurací... ale jednou za nějakou dobu se člověk může prásknout přes kapsu a udělat si radost. :-) Za ty peníze to rozhodně stojí. Sushi jsou opravdu kvalitní a chutnají skvěle. Narozdíl od jiných (levnějších) sushi podniků je v pokrmech restaurace Zake opravdu cítit ryba. Ne jen rýže. Ve většině jiných podniků člověk opravdu jí jen rýži se soyovou omáčkou.V Zake jsou sushi poctivá a s rybou nešetří. To se mi líbí :-). Prostředí je také příjemné. Takže za mě celková spokojenost. Až zase někdy zavítám do Plzně, určitě se zase stavím.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli marinavisnakova.
Recenzováno: 7. května 2019

Byla jsem tu 2x na obědě a pokaždé jsem byla velmi, velmi spokojená, sushi je vynikající, taktéž polévka, příjemná obsluha, ceny jsou dražší, ale stojí to za to a vím, že se určit vrátím.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli zuzanamill.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo ZEKE Sushi Bar, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili ZEKE Sushi Bar? Sdílejte své zkušenosti!