“Doporučuji, hlavne pro deti!! ”
Recenze Artemis

Artemis
Č. 96 z 245 Restaurace v Plzni
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 25. února 2018 prostřednictvím mobilu

Do Artemis zavitame pokaždé kdyz jsem v Plzni, hlavním důvodem kromě prijemneho prostředí je i detsky koutek, kde se nasi dceři libi. Jidlo odpovídá cenám, moc nam chutná.. na jídelní lístek bych zařadila více řeckých jídel, ale chápu, ze v českém prostředí jsou oblíbenější italská. Moc příjemné je sezení venku v létě .. škoda ze i v pražských obchodních centrech neni tolik kvalitních restauraci.

1  Poděkujte uživateli KristynaPatenidisova.

Recenzováno: 24. února 2018

dobré jídlo v OC Plaza, pro nás pražáky za velmi přívětivé ceny. Měli jsme čaj, pizzu, dezert. Mohu doporučit.

Poděkujte uživateli andreasF534WU.
Recenzováno: 17. května 2017

Hezké prostředí, docela příjemné (až na průvan, který celou restaurací vane, když se otevřou za letních dní dveře na terasu).
Špatná synchronizace jídel (měla jsem pizzu, ostatní měli "normální" jídlo) - měli jsme výhled na kuchaře, pizzu prokazatelně začali dělat, až když kolegům servírovali jídlo - aniž by se omluvili, nebo cokoliv řekli. Donesli ji až když byli ostatní téměř po jídle (pak si za ni účtovali plnou cenu).

Poděkujte uživateli Barbora M.
Recenzováno: 20. října 2016

Tak jsme s kamarádkami navštívily znovu tuhle báječnou restauraci, bylo to opět báječné, dali jsme si zde oběd z poledního menu a začali každé úterý a čtvrtek připravovat dezerty k polednímu menu za super cenu 49,- moc nám chutnalo, dezertem byl palačinkový dortík s omáčkou z lesního ovoce, krásně nazdobené.
Přijdeme zas.

Poděkujte uživateli Martina H.
Recenzováno: 1. října 2016

Artemis mohu vřele doporučit. Kuchař je skvělý, polední menu až moc levné. Restauraci jsme navštívili o víkendu s rodinou, z jídelního listku bych doporučil řecké speciality.

Poděkujte uživateli selmerova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Artemis, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Artemis? Sdílejte své zkušenosti!