“Obed, prijemna obsluha, dobre jidlo bez cekani”

Sedmý nebe Morávka
Č. 24 z 254 Restaurace v Plzni
Kuchyně: Česká, Mezinárodní, Restaurace s výčepem, Gril
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Místní kuchyně
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Místní kuchyně
Recenzováno: 12. září 2017

Rychly obed ve vsedni den, prijemna obsluha,
vyborne jidlo z kvalitnich surovin,
moc nam chutnalo, neni to nase posledni navsteva

1  Poděkujte uživateli Eva P.
Petra Z, Manažer komunikace v zařízení Sedmý nebe Morávka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. září 2017

Dobrý den, moc nás Vaše recenze těší a děkujeme za ní. Během podzimu chystáme nové menu a také každý týden speciální menu. Všechny novinky a polední menu je možné sledovat na našich webových stránkách nebo na našem facebookovém profilu. Hezký den. Sedmý nebe Morávka

Recenzováno: 12. srpna 2017

Miluji to zde. Výborně zde vaří převážně českou kuchyni. Vždy si pochutnám. Naposledy jsme to měl špíz s bramborami.

Poděkujte uživateli Filip Z.
Recenzováno: 22. července 2017 prostřednictvím mobilu

Restaurace v centru města s předzahrádkou. Prostředí útulné, čisté. Na čepu několik piv-vybere si každý. Polévka gulášová je exkluzivní a je jí dost. Obsluha je rychlá, slušná a ochotná. Caesar salát a grilovaná zelenina výborná volba. Kuchař je šikovný! Jídlo chutné, čerstvé, pěkně upravené. Tady jsme vždy spokojeni!

1  Poděkujte uživateli Zdeněk R.

Vážený pane Zdeňku, moc nás Vaše recenze potěšila. Je to pro nás ocenění naší práce a zároveň příjemná motivace. Snad Vás potěší, že připravujeme nové menu a speciální nabídky a již brzy je zveřejníme na našich webstránkách a našem facebookovém profilu. Děkujeme za recenzi a doufáme, že se opět někdy navšívíte naší restauraci. Hezký den, Sedmý nebe Morávka

Recenzováno: 19. června 2017 prostřednictvím mobilu

Velká spokojenost se vším, domluva a příprava hostiny v naprostém pořádku, svatební uvítání, přípitek, tabule precizně připravená, jídlo úžasné a servis rychlý, ochota úpravy jídel podle přání snoubenců a personál přátelský a ochotný Můžeme vřele doporučit

Poděkujte uživateli Jirka M.
Recenzováno: 11. května 2017

játra na roštu byla studená, čekala jsem na ně dlouho, třeba nebyl v restauraci dobrý den nebo málo personálu, ještě počkám a zkusím návštěvu za čas

2  Poděkujte uživateli zuzanamill.
Petra Z, Manažer komunikace v zařízení Sedmý nebe Morávka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. května 2017

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi, vážíme si zpětné vazby od našich zákazníků, která nás motivuje. Moc se Vám za celý tým omlouvám. Budeme se snažit naše služby zlepšit. Pokud někdy v budoucnu navštívíte náš podnik, budeme rádi a neváhejte se kdykoliv obrátit na manažera restaurace. Pěkný den. Sedmý nebe

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Sedmý nebe Morávka, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Sedmý nebe Morávka? Sdílejte své zkušenosti!