“doporučuji”

Kuchyně: Česká, Mezinárodní, Restaurace s výčepem, Gril
Vhodné pro: Místní kuchyně, Rodiny s dětmi
Vhodné pro: Místní kuchyně, Rodiny s dětmi
Recenzováno: 7. června 2018

Byla jsem zde v neděli na pozdní oběd, jídlo výborné, obsluha milá a docela rychlá,
jediné, co mi vadilo, tak i přes informaci klimatizovaná restaurace, tak zde bylo opravdu horko, nevím, zda klimatizace fungovalala nebo ne, spíše mi přišlo, že se klimatizovalo otevřeným oknem a průvanem.

Poděkujte uživateli Eva P.

Recenzováno: 30. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Jako vždy to bylo v "Morávce" fajn - prostředí, jídlo (viz fotka) a samozřejmě obsluha - což mě tady ale už opravdu nepřekvapí :-)

Poděkujte uživateli Michaaal.
Recenzováno: 21. dubna 2018

Měli jsme se spolužáky z gymnázia rezervovaný salónek. Většina doktoři, právníci, inženýři, 45 letí. Pro společnost cca. 25 lidí jedna servírka, a to brigádnice. Nápoje psala na lístek předtím (!), než je vůbec donesla, o lístek žádala "a lístek?" Vrcholem bylo, když mi v době mé nepřítomnosti vylila velký Birell, nový nedonesla, své místo jsem našla zlité, s prázdnou sklenicí. Slečna psychicky neunesla, když jsem ji naprosto slušně a klidně požádala o ubrousek, abych si mohla osušit politou kabelku z kůže v ceně několika tisíc Kč, a řekla jsem si o její jméno, abychom mohli řešit případnou škodu. Za chvíli se dostavil vedoucí směny, s tím že servírka pláče, že se k ní ošklivě chováme,a žádal vysvětlení. Byl mírně arogantní, skákal do řeči. Kromě toho k nám do salónku, i když jsme měli rezervaci celého, dali na večeři cca. 12 Rakušanů, kteří na nás hulákali, že jsme hluční, výše zmíněná servírka-brigádnice nás okřikla (!) " nejste trochu hlučný, nejste tady sami ! " Podotýkám, že se nikdo neptal, jestli k nám do salonku může dát další větší společnost. Otřesné chování, naprostá neprofesionalita, neschopnost vedoucího směny. Tato restaurace si hraje na něco, na co nemá. Příště radši na sraz do Mekáče, i tam mají mnohem vyšší úroveň.

4  Poděkujte uživateli fifova73.
DagPet1, Asistentka vedení společnosti v zařízení Sedmý nebe Morávka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. dubna 2018

Vážená paní,
děkujeme za Vaši recenzi, i když pro nás není příznivá. Rád by s Vámi hovořil majitel restaurace. Pokud je to možné, prosím zašlete mi na Vás telefonní číslo. Děkuji. S pozdravem, Bc. Petra Drnková, tel. 777 33 00 80.

Recenzováno: 20. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Byl jsem s přítelkyňi oslavit výročí. Maximum spokojenosti!!! Dal jsem si speciálku týdne : Vepřová Krkovička Sous-Vide-Methode viz. Foto. Musím pochválit personál. Moc děkujeme kuchařům za jídlo. Rádi se vrátíme zpět ☺

1  Poděkujte uživateli Jacques S.
Recenzováno: 5. března 2018

Tuto restauraci jsme již po několikáté zvolili jako restauraci pro menší rodinnou oslavu (6 osob) a opět jsme byli naprosto spokojeni. Jídla famózní, obsluha velmi příjemná a pozorná, nemohli jsme si na nic stěžovat. V sobotní večer bude zřejmě nutná rezervace

1  Poděkujte uživateli Lenka K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Sedmý nebe Morávka, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Sedmý nebe Morávka? Sdílejte své zkušenosti!