Recenzováno: 26. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel u Zvonu vřele doporučuji. Super poloha v centru města s dobrou možností parkování. Nekuřácká restaurace s výbornou mezinárodní kuchyni. Denni obědové menu za super cenu. Podávané i v lobby baru
Velice slušný a ochotný personál.
Vracím se sem neustále.

Datum pobytu: listopad 2016
Poděkujte uživateli P C.
Recenzováno: 8. října 2016 prostřednictvím mobilu

Nový hotel v centru města nedaleko náměstí. Možnost parkování před hotelem nebo v podzemních garáži v hotelu. Personál milý a ochotný. Pokoj prostorný, dobře zařízený (v našem připadě s kuchyňskou linkou, pokojem a ložnicí v podkroví). Vše čisté. Klid a pohoda.
V hotelu hotelová restaurace, ale nemohu hodnotit, jelikož jsme ji nanavštívili.
Rád hotelové služby využiji opakovaně. Mohu doporučit.

Datum pobytu: říjen 2016
Poděkujte uživateli jarom_rd2015.
Recenzováno: 24. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Příjemný hotel kousek od centra. Útulné pokoje. Vše čisté. Klid a ticho. Na pokoji TV, minibar. V koupelně vše potřebné. K dipozici vana. Klimatizace ok. Trochu měkčí matrace. K dispozici zdarma voda. Parkování u hotelu ok. WiFi ok. Velmi dobré snídaně. Na pokoji chybí rychlovarná konvice.

Datum pobytu: duben 2016
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli VaclavM.
Recenzováno: 15. března 2016

Hotel se nachází přímo v centru, takže máte veškerá zajímavá místa na dosah ruky. Celá budova je velice pěkná, pokoje a především koupelny velice příjemné. Mínus ovšem dávám personálu. Až na jednu recepční mi všichni přišli velice otrávení a nekomunikativní.

Tip ohledně pokoje: Slyšitelný hluk od tramvají zvenku - řešením je možná pokoj na opačnou stranu.
Datum pobytu: březen 2016
Poděkujte uživateli Kateřina Š.
Recenzováno: 3. září 2015 prostřednictvím mobilu

Byli jsme tu na vikend a musim rici ze hotel je super. Skvela lokace hned v centru, v klidnem parku a kousek do pivovaru i vsech dalsich dulezitych atrakci v centru, skvela prijezdova cesta, zadne bloudeni. A hotel? Krasny, novy, cisty, mily a ochotny personal a co bylo uplne nejlepsi, tak to je cas snidane! Nikdo nas nenutil vstavat, abychom stihli snidani, ktera by koncila v devet, jak je vetsinou zvykem, takze ksme se krasne v pul jedencte nasnidali a skvele zacali volne dny. Priste pojedeme zase sem!

Datum pobytu: srpen 2015
Poděkujte uživateli Ondra B.