Recenzováno: 30. července 2017 prostřednictvím mobilu

Prostředí velmi příjemné, vše hezky nové a čisté. Prostorné pokoje s veškerým vybavením. Obsluha milá. Dostačující nabídka snídaní, nic nechybělo. Okolí hotelu moc hezké, u vody, park a centru na dochoz.

Datum pobytu: červenec 2017
Poděkujte uživateli Kristýna B.
Recenzováno: 10. května 2017 prostřednictvím mobilu

Pokud budete cestovat do Plzně, doporučuji tento hotel. Je v centru kousek od náměstí, velice pohodlný a čistý, pesnonál v pohodě. Snídaně chutné, mají vlastní restauraci . Hotel je přímo v parku, asi 100 m od pivnice Parkán.

Datum pobytu: květen 2017
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli 479pavel.
Recenzováno: 26. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel u Zvonu vřele doporučuji. Super poloha v centru města s dobrou možností parkování. Nekuřácká restaurace s výbornou mezinárodní kuchyni. Denni obědové menu za super cenu. Podávané i v lobby baru
Velice slušný a ochotný personál.
Vracím se sem neustále.

Datum pobytu: listopad 2016
Poděkujte uživateli P C.
Recenzováno: 8. října 2016 prostřednictvím mobilu

Nový hotel v centru města nedaleko náměstí. Možnost parkování před hotelem nebo v podzemních garáži v hotelu. Personál milý a ochotný. Pokoj prostorný, dobře zařízený (v našem připadě s kuchyňskou linkou, pokojem a ložnicí v podkroví). Vše čisté. Klid a pohoda.
V hotelu hotelová restaurace, ale nemohu hodnotit, jelikož jsme ji nanavštívili.
Rád hotelové služby využiji opakovaně. Mohu doporučit.

Datum pobytu: říjen 2016
Poděkujte uživateli jarom_rd2015.
Recenzováno: 24. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Příjemný hotel kousek od centra. Útulné pokoje. Vše čisté. Klid a ticho. Na pokoji TV, minibar. V koupelně vše potřebné. K dipozici vana. Klimatizace ok. Trochu měkčí matrace. K dispozici zdarma voda. Parkování u hotelu ok. WiFi ok. Velmi dobré snídaně. Na pokoji chybí rychlovarná konvice.

Datum pobytu: duben 2016
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně