“Pivní luxus 👍”

Purkmistr
Č. 3 z 254 Restaurace v Plzni
Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Rezervace
Popis: Our traditional czech restaurant provides czech cuisine with europien specilities. We also have own brewery with rich offer of home made pilsner beer.
Recenzováno: 8. července 2018 prostřednictvím mobilu

Mohu hodnotit kompletně za 1*. Ubytování na pokojích čisté a voňavé. Obsluha jak na recepci tak v restauraci milá, ochotná a úsměvavá. Ačkoliv byla plná zahrádka, obsluha stíhala a na objednávky jsme nemuseli dlouze čekat. Jídlo bylo výborné, jejich pivo bylo skvělé , i lázeňák (jejich jakoby becherovka).
Využili jsme i pivních lázní a ty byly za mě rozhodně TOP! Doporučuji všem milovníkům piva, i relaxu. My jsme si zde pobyt užili a rádi se sem jistě vrátíme

Poděkujte uživateli Alenka N.
JanH5331, Manažer v zařízení Purkmistr, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. září 2018

Děkujeme Vám za Vaši velice příjemnou recenzi. Jsme rádi, že Vám chutnali naše pivní pálenky ;) Uděláme maximum proto, aby jste se k nám rádi vraceli i nadále a zůstali jsme pro Vás přátelští a příjemní.

Recenzováno: 24. června 2018 prostřednictvím mobilu

Miluji jejich piva, k tomu výborná kuchyně a skvělý servis... moc doporučuji. PS nezapomeňte ochutnat jejich pivní pálenky ❤

Poděkujte uživateli Jan Š.
Jan H, Manažer v zařízení Purkmistr, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. července 2018

Děkujeme pane Jan Š. za milující recenzi která nám udělala velkou radost! PS: při příští návštěvě nezapomeňte ochutnat i ostatní regionální lihoviny nebo fantastický Absinth Beetle:-)
S pozdravem,
Purkmistr team

Recenzováno: 18. června 2018

Příjemná obsluha, výborné jídlo, vynikající polotmavý ležák. V Purkmistru jsme vyzkoušeli téměř vše co tohle místo nabízí. Pivní lázně, hotel, bowling a samozřejmě také restauraci. Vždy jsme byli spokojeni.

Poděkujte uživateli Zdeněk F.

Dobrý den pane Zdeněk F.,velice nás těší, že jste s našimi službami spokojený a i nadále budete dělat vše proto aby to tak zůstalo!
S pozdravem,
Purkmistr team

Recenzováno: 13. června 2018

Velký výběr piv, včetně speciálů. Hezké prostředí, včetně venkovního sezení. Pivo mají na velmi dobré úrovni a je opravdu chutné, vybere si každý. Jídlo je víc než dobré, chodím sem kvůli jídlu a ne kvůli pivu. Personál, až na nějaké vyjímky, příjemný. Na dobré jídlo i pití s rodinou můžu jen doporučit.

Poděkujte uživateli Tomáš A.
Recenzováno: 19. května 2018

Milá a vstřícná obsluha, excelentní jídlo, krásný interiér, čisté a voňavé toalety. Rezervace přes internet je skvělá věc - nerada někam volám a toto mi naprosto vyhovuje.

Poděkujte uživateli Ivana P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Purkmistr, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Purkmistr? Sdílejte své zkušenosti!