“-”

Purkmistr
Č. 3 z 285 Restaurace v Plzni
Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Rezervace
Popis: Our traditional czech restaurant provides czech cuisine with europien specilities. We also have own brewery with rich offer of home made pilsner beer.
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Chodíme pravidelně. Obsluha super, jídlo chutné,jsme spokojeni. Rádi se vracíme na nedělní oběd s rodinou.

Poděkujte uživateli Tttooop.

Recenzováno: 30. října 2019

Opakovaně se sem vracime. Jídlo super, menší dětský koutek v horní části restaurace. Obsluha znuděná.

Poděkujte uživateli Kamila M.
Recenzováno: 22. října 2019 prostřednictvím mobilu

Při cestě na školení v Plzni jsem strávil příjemný pracovní oběd. Rychlá obsluha, správná atmosféra a chutné jídlo. Pivo s sebou v autě domů.

Poděkujte uživateli kakrdav.
Recenzováno: 21. října 2019

Nikoli poprvé, ale vždy spokojeni. Nejen restaurace, ale wellness a ubytování. Milý a vstřícný personál.

Poděkujte uživateli Trail240418.
Recenzováno: 6. října 2019 prostřednictvím mobilu

Lepší zvěřinové menu než zde jsme neměli. Výtečný jelení steak a kančí na šípkové omáčce, skvělé pivo v naší nejoblíbenější restauraci s milým personálem - vřele doporučujeme!!!

Poděkujte uživateli gabrielav2.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Purkmistr, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj
Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Purkmistr? Sdílejte své zkušenosti!