“Výborné zákusky”
Recenze Nykty's

Nykty's
Kuchyně: Kavárna
Recenzováno: 25. února 2017

Návštěva kavárny opět nezklamala - výborný zákusek s pekanovými ořechy a polárkovou náplní. Dezerty v této kavárně zatím nikdy nezklamaly.

Poděkujte uživateli Jana V.

Recenzováno: 3. ledna 2017

Do této kavárny se pravidelně vracím na horkou čokoládu. Mají ji zde vynikající. A místní dezerty také nemají chybu, chutnaly mi zatím všechny, které jsem ochutnala. V létě pěkné venkovní posezení. Jediné, co by dle mého názoru kavárně prospělo je, že by se stala celá nekuřácká.

Poděkujte uživateli Jana V.
Recenzováno: 10. listopadu 2016

Moc příjemná kavárna přímo v centru Plzně, v létě je před ní i venkovní posezení. Interiér je moc pěkně a vkusně zařízený, pohodlné gaučíky a křesílka - super!! V nabídce spoustu druhů skvělé kávy i dortíků. Jen v zadní části je opravdu hodně zakouřeno a nevětráno, čehož jsem si všimla jen náhodou cestou na toaletu. Ale zbytek je na jedničku :)

Poděkujte uživateli Terez Š.
Recenzováno: 18. září 2016

Tato kavárna mne poprvé zaujala svou polohou zahradního posezení s býhledem přímo na náměstí, kde velmi rád posedávám, servis skvělý ale občas někdy pomalý nebo dlouho se neukážou, produkty skvělé, chutná nabídka dezertů, káva na jedničku, co mně trochu mrzí jako konzumenta dobrého vína že nabídka vína je slabá, lahev vína není možná si objednat, myslím si že menší nabídka kvalitních lahvových vín by neuškodila.

Poděkujte uživateli guestDE.
Recenzováno: 5. ledna 2016 prostřednictvím mobilu

Kavarnu jsme s prateli navstivili poprve a byli jsme naprosto okouzlení. Nadherne prostredi, mila a ochotna obsluha. Kava vyborna a dortiky skvele. Nemuzu nic vytknout, radi se sem budeme vracet!

Poděkujte uživateli Lukas H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Nykty's, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Nykty's? Sdílejte své zkušenosti!