“Útulná kavárna na náměstí”
Recenze Nykty's

Nykty's
Kuchyně: Kavárna
Recenzováno: 2. května 2017

Hezká kavárna přímo na náměstí s dobrými dortíky. Velmi nám chutnal dortík s pekanovými ořechy. Hezky zařízená a nabízí i pohodlná křesílka. Jediné minus pro mě byla poměrně hlasitá hudba, což je vkus každého, ale do kavárny si většinou chodím popovídat a toto trošku rušilo.

Poděkujte uživateli annakiii.

Recenzováno: 19. března 2017 prostřednictvím mobilu

Naše nejoblíbenější kavárnička kam se rádi vracíme. Velice útulná a moderní. Skvělá káva a barová jídla, příjemná obsluha. Doporučujeme všem

Poděkujte uživateli Lukáš S.
Recenzováno: 25. února 2017

Návštěva kavárny opět nezklamala - výborný zákusek s pekanovými ořechy a polárkovou náplní. Dezerty v této kavárně zatím nikdy nezklamaly.

Poděkujte uživateli Jana V.
Recenzováno: 3. ledna 2017

Do této kavárny se pravidelně vracím na horkou čokoládu. Mají ji zde vynikající. A místní dezerty také nemají chybu, chutnaly mi zatím všechny, které jsem ochutnala. V létě pěkné venkovní posezení. Jediné, co by dle mého názoru kavárně prospělo je, že by se stala celá nekuřácká.

Poděkujte uživateli Jana V.
Recenzováno: 10. listopadu 2016

Moc příjemná kavárna přímo v centru Plzně, v létě je před ní i venkovní posezení. Interiér je moc pěkně a vkusně zařízený, pohodlné gaučíky a křesílka - super!! V nabídce spoustu druhů skvělé kávy i dortíků. Jen v zadní části je opravdu hodně zakouřeno a nevětráno, čehož jsem si všimla jen náhodou cestou na toaletu. Ale zbytek je na jedničku :)

Poděkujte uživateli Terez Š.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Nykty's, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Nykty's? Sdílejte své zkušenosti!