“Výborné míchané nápoje”
Recenze Nykty's

Nykty's
Kuchyně: Kavárna
Recenzováno: 20. července 2017 prostřednictvím mobilu

Podle hodnocení na TripAdvisoru jsme si vyhledali tuto kavárnu a udělali jsme dobře....
Příjemný podnik s venkovním posezením přímo na hlavním plzeňském náměstí. Velmi ochotná,usměvavá obsluha,výborná káva a vynikající míchané nápoje. Velký výběr domácích limonád,krásně aranžovaných a podávaných v karafách. Toto milé zastavení v centru Plzně mohu jen doporučit!

Poděkujte uživateli akjam.

Recenzováno: 2. května 2017

Hezká kavárna přímo na náměstí s dobrými dortíky. Velmi nám chutnal dortík s pekanovými ořechy. Hezky zařízená a nabízí i pohodlná křesílka. Jediné minus pro mě byla poměrně hlasitá hudba, což je vkus každého, ale do kavárny si většinou chodím popovídat a toto trošku rušilo.

Poděkujte uživateli annakiii.
Recenzováno: 19. března 2017 prostřednictvím mobilu

Naše nejoblíbenější kavárnička kam se rádi vracíme. Velice útulná a moderní. Skvělá káva a barová jídla, příjemná obsluha. Doporučujeme všem

Poděkujte uživateli Lukáš S.
Recenzováno: 25. února 2017

Návštěva kavárny opět nezklamala - výborný zákusek s pekanovými ořechy a polárkovou náplní. Dezerty v této kavárně zatím nikdy nezklamaly.

Poděkujte uživateli Jana V.
Recenzováno: 3. ledna 2017

Do této kavárny se pravidelně vracím na horkou čokoládu. Mají ji zde vynikající. A místní dezerty také nemají chybu, chutnaly mi zatím všechny, které jsem ochutnala. V létě pěkné venkovní posezení. Jediné, co by dle mého názoru kavárně prospělo je, že by se stala celá nekuřácká.

Poděkujte uživateli Jana V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Nykty's, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Nykty's? Sdílejte své zkušenosti!