“Odpolední káva”
Recenze Nykty's

Nykty's
Kuchyně: Kavárna
Recenzováno: 24. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Káva a vše ostatní bylo normálně dobré. Obsluha se hosty nenechala moc rušit. Problém byl s kočárkem. Já osobně půjdu příště radši jinam.

Poděkujte uživateli David B.

Recenzováno: 13. října 2017

Hezké prostředí, milá obsluha, dobrá káva.
Ceny odpovídající tomu, že se nacházíte v úplném centru Plzně.

Poděkujte uživateli Petr Š.
Recenzováno: 20. července 2017 prostřednictvím mobilu

Podle hodnocení na TripAdvisoru jsme si vyhledali tuto kavárnu a udělali jsme dobře....
Příjemný podnik s venkovním posezením přímo na hlavním plzeňském náměstí. Velmi ochotná,usměvavá obsluha,výborná káva a vynikající míchané nápoje. Velký výběr domácích limonád,krásně aranžovaných a podávaných v karafách. Toto milé zastavení v centru Plzně mohu jen doporučit!

Poděkujte uživateli akjam.
Recenzováno: 2. května 2017

Hezká kavárna přímo na náměstí s dobrými dortíky. Velmi nám chutnal dortík s pekanovými ořechy. Hezky zařízená a nabízí i pohodlná křesílka. Jediné minus pro mě byla poměrně hlasitá hudba, což je vkus každého, ale do kavárny si většinou chodím popovídat a toto trošku rušilo.

Poděkujte uživateli annakiii.
Recenzováno: 19. března 2017 prostřednictvím mobilu

Naše nejoblíbenější kavárnička kam se rádi vracíme. Velice útulná a moderní. Skvělá káva a barová jídla, příjemná obsluha. Doporučujeme všem

Poděkujte uživateli Lukáš S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Nykty's, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Nykty's? Sdílejte své zkušenosti!