“Zážitek”
Recenze Nykty's

Nykty's
Kuchyně: Kavárna
Recenzováno: 18. března 2018 prostřednictvím mobilu

Objevil jsem nedávno tuto kavárnu a musím říct , že zde podávají skutečně nejlepší kávu v Plzni . Velmi příjemné prostředí i obsluha za normální ceny a lze se zde i slušně najíst . Atmosféra vás pohltí a přinutí k další návštěvě . Skutečně mohu doporučit všem . A to bez nadsázky .

Poděkujte uživateli zdenektrena.

Recenzováno: 23. února 2018

Byli jsme na odpolední kávě s přítelkyní, káva dobrá, ale v Plzni se dá jít i na lepší a ne zrovna moc daleko. Zaskočilo nás prostředí, přední "prostornější " část kavárny byla zaplněna a zadní úzký prostor ke vstupu do kuchyně působil neutěšeně a trochu jsme se tam mačkali s dalšími zákazníky. Nabídka jídel se nám líbila, jen velkou část (snídaně) připravují jen po omezenou dobu, a tak plánovaná odpolední svačinka nakonec neproběhla. Obsluha sice byla milá, nicméně slyšet vyostřenou komunikaci personálu z kuchyně nebylo příjemné (zvlášť když se jednalo o šlehačku).

Poděkujte uživateli 162ond_ejm.
Recenzováno: 24. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Káva a vše ostatní bylo normálně dobré. Obsluha se hosty nenechala moc rušit. Problém byl s kočárkem. Já osobně půjdu příště radši jinam.

Poděkujte uživateli David B.
Recenzováno: 13. října 2017

Hezké prostředí, milá obsluha, dobrá káva.
Ceny odpovídající tomu, že se nacházíte v úplném centru Plzně.

Poděkujte uživateli Petr Š.
Recenzováno: 20. července 2017 prostřednictvím mobilu

Podle hodnocení na TripAdvisoru jsme si vyhledali tuto kavárnu a udělali jsme dobře....
Příjemný podnik s venkovním posezením přímo na hlavním plzeňském náměstí. Velmi ochotná,usměvavá obsluha,výborná káva a vynikající míchané nápoje. Velký výběr domácích limonád,krásně aranžovaných a podávaných v karafách. Toto milé zastavení v centru Plzně mohu jen doporučit!

Poděkujte uživateli akjam.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Nykty's, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Nykty's? Sdílejte své zkušenosti!