“Běžná večeře ve dvou”

Indicka a Nepalska Restaurace Everest
Č. 1 z 245 Restaurace v Plzni
Kuchyně: Indická
Recenzováno: 10. července 2018 prostřednictvím mobilu

Jídlo bylo báječné, přinesené relativně rychle, horké. Objednali jsme si dva druhy kuřete s omáčkou, rýží a placky. Placky byly božské, s česnekem a máslem, rozhodne doporučuji vyzkoušet. Obsluha byla milá, nicméně musite počítat s tím, ze ač česky umí, nelze s nimi vézt detailní konverzaci. Ceny jsou, řekla bych na množství, normální, rozhodně vas to nezruinuje. Vchod do restaurace je odrazujicí, ale vtáhne vas dovnitř nádherná vůně koření.

Poděkujte uživateli Barbora H.

Recenzováno: 20. června 2018

Když se nenecháte odradit trošku nehezkým vstupem do restaurace, tak vás čeká velice kvalitní kuchyně. Obsluha je milá a vždy se s ní domluvíte, chce to jen trošku tolerance k jejich češtině. Porce jsou dostatečné a chutné, nikdy jsem si nemohl stěžovat.

Poděkujte uživateli tomasemperger.
Recenzováno: 18. června 2018 prostřednictvím mobilu

Za mě super jídlo, příjemná obsluha a hezké prostředí. Jídlo je výborné i při dovážce domů. Spokojenost - doporučuji

Poděkujte uživateli Terezka J.
Recenzováno: 4. června 2018 prostřednictvím mobilu

Plánovali jsme výlet do Plzně, a tak jsem se rozhodla jít dle recenzí do této restaurace. Zprvu nás vylekal samotný vchod do restaurace, suterén už na nás udělal lepší dojem, ale dalo by se i zde něco vylepšit. Za to obsluha a jídlo vynikající, velmi doporučuji

Poděkujte uživateli Martina J.
Recenzováno: 29. května 2018 prostřednictvím mobilu

Obsluha neví, co prodává a z čeho se jídla skládají...
Pokrmy nám donesli studené a nedochucené!
Prostředí restaurace nepůsobí příjemně...
Nemohu doporučit.

Poděkujte uživateli fawnka321.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Indicka a Nepalska Restaurace Everest, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj
Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Indicka a Nepalska Restaurace Everest? Sdílejte své zkušenosti!