“kulinářský zážitek”

Indicka a Nepalska Restaurace Everest
Č. 2 z 259 Restaurace v Plzni
Kuchyně: Indická
Recenzováno: 10. července 2018

Z indických restaurací, které jsme navštívili, zatím nejlepší jídlo bylo zde.
Jsou nutné objednávky předem, protože prostory nejsou velké. I tak je obdivuhodné, že i s malou kuchyní si tady takto vystačí.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Jitkacestovatelka.

Recenzováno: 10. července 2018 prostřednictvím mobilu

Jídlo bylo báječné, přinesené relativně rychle, horké. Objednali jsme si dva druhy kuřete s omáčkou, rýží a placky. Placky byly božské, s česnekem a máslem, rozhodne doporučuji vyzkoušet. Obsluha byla milá, nicméně musite počítat s tím, ze ač česky umí, nelze s nimi vézt detailní konverzaci. Ceny jsou, řekla bych na množství, normální, rozhodně vas to nezruinuje. Vchod do restaurace je odrazujicí, ale vtáhne vas dovnitř nádherná vůně koření.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Barbora H.
Recenzováno: 20. června 2018

Když se nenecháte odradit trošku nehezkým vstupem do restaurace, tak vás čeká velice kvalitní kuchyně. Obsluha je milá a vždy se s ní domluvíte, chce to jen trošku tolerance k jejich češtině. Porce jsou dostatečné a chutné, nikdy jsem si nemohl stěžovat.

Datum návštěvy: duben 2018
1  Poděkujte uživateli tomasemp.
Recenzováno: 18. června 2018 prostřednictvím mobilu

Za mě super jídlo, příjemná obsluha a hezké prostředí. Jídlo je výborné i při dovážce domů. Spokojenost - doporučuji

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli Terezka J.
Recenzováno: 4. června 2018 prostřednictvím mobilu

Plánovali jsme výlet do Plzně, a tak jsem se rozhodla jít dle recenzí do této restaurace. Zprvu nás vylekal samotný vchod do restaurace, suterén už na nás udělal lepší dojem, ale dalo by se i zde něco vylepšit. Za to obsluha a jídlo vynikající, velmi doporučuji

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli 930martinaj.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Indicka a Nepalska Restaurace Everest, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili Indicka a Nepalska Restaurace Everest? Sdílejte své zkušenosti!