“Krásný bar”
Recenze PH+

PH+
Č. 183 z 300 Restaurace v Plzni
Popis: Designový jedinečný koktejlový bar a nejlepší taneční klub na západě, který se nachází v historickém centru Plzně
Recenzováno: 31. prosince 2019

Bar je opravdu moc pěkný a moderní, na nějaký drink doporučuji zajít.
Obsluha je příjemná a usměvavá, jen ta hudba je hrozná, proto ubírám na celkovém hodnocení bod.

Poděkujte uživateli Excelent2005.

Recenzováno: 23. května 2017 prostřednictvím mobilu

Jednou za čas jsme se s přáteli vydali do města - popíjet a bavit se. V PH+ jsme byli několikrát. Mě se tam nikdy moc nelíbilo. Ani hudba, ani prostřední nebylo to, co bych označila za příjemné. Spousta lidí mělo opačný názor, protože jsem vždy zažila úplně nacpaný klub

Datum návštěvy: červenec 2016
2  Poděkujte uživateli kachnis.
Recenzováno: 1. března 2017

Oblíbený a hojně navštěvovaný noční klub především mladší klientelou. Pokud nevíte kam v pátek či v sobotu večer vyrazit za muzikou a zábavou tohle je jedno z míst kam zajít.

Datum návštěvy: leden 2017
Poděkujte uživateli jaroslav_226.
Recenzováno: 26. prosince 2016

Datum návštěvy: prosinec 2016
Recenzováno: 25. dubna 2016

Datum návštěvy: únor 2016

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo PH+, si také prohlíželi

Plzeň, Plzeňský kraj
Plzeň, Plzeňský kraj

Už jste navštívili PH+? Sdílejte své zkušenosti!