“Best ice cream in Prague ”

Creme De La Creme
Č. 1 z 176 Dezerty v Praze
Recenzováno: 5. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Jednoznačně nejlepší zmrzlina v Praze, příjemný personal. Velký výběr a neskutečné chutě. Doporučuji

Poděkujte uživateli Petr P.

Recenzováno: 9. února 2018

Nejlepší zmrzlina v Praze. Velký výběr, kvalitní suroviny a kvalitní zpracování.
Ceny jsou naprosto optimální. Nejlepší výběr ovocné zmrzliny.
Krásné okolí.

Poděkujte uživateli lucie230.
Recenzováno: 28. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Uprime: velke prekvapeni, hodne jsem toho v zivote ochutnal, a jen tak mne neco neprekvapi. Ale paklize hledat opravdu dobrou zmrzlinu, nevahejte...tohle je sazka na jistotu. Nabidka neni jen o zmrzline, ale i o crêpes, sendvicich a toustech. Male, utulne, zadna komerce. Jedine doporucuji.

Poděkujte uživateli Petr N.
Recenzováno: 22. ledna 2018

Od malička jsem zmrzlinový maniak a tak jsem byla zvědavá na tolik vychvalovaný podnik. Můj názor? Určitě jsem zde nebyla naposledy! Zmrzlina slaný arašíd-dokonalost, skořice byla nejlepší ze všech co jsem kdy ochutnala v jiných podnicích, čokola-chilli bylo velké překvapení. Třešnička na dortu pro měla bylo Prosecco s jahodovým sorbetem. Neskutečná chuť :) Obsluha byla příjemná.

Poděkujte uživateli majenka11.
Recenzováno: 19. ledna 2018

V samém centru Starého Města je malý podnik, kde si můžete dát jednu z nejlepších zmrzlin v Praze.
Nejvíc mi chutnají zmrzliny veganské, hlavně slaný arašíd. Potom všechny ovocné sorbety.

Poděkujte uživateli Renata S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Creme De La Creme, si také prohlíželi

Už jste navštívili Creme De La Creme? Sdílejte své zkušenosti!