“Nejlepší zmrzlina v Praze ”

Creme De La Creme
Č. 1 z 183 Dezerty v Praze
Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Už jsem vyzkoušela mnoho, mnoho, MNOHO ZMRZLIN, takže vím jaká je nejlepší v Praze. Prozatím je to nejlepší zmrzlina v Praze co jsem kdy měla a to JSEM NEJVĚTŠÍ MILOVNÍK ZMRZLINY v ČR.

1  Poděkujte uživateli Lucie H.

Recenzováno: 9. září 2018

Vše co jsem četl na toto místo je naprostá pravda. Nedivím se frontě na zmrzlinu, kde každý druh svoji chutí opravdu vystihuje daný název. V nabídce jsou 1,2 nebo 3 kopečky. Předpokládám, že jen blázen by si jich chtěl dát víc, protože to nejsou kopečky, ale lopatkou dané kusy zmrzliny. Dva za 75 Kč, tři za 100 Kč. Cena je naprosto úměrná porci i kvalitě. Chuť je famózní. Největší průšvih pro mne - budu tady asi dost často :-). Už se těším na pobočku na Národní třídě.

Poděkujte uživateli Jan H.
Recenzováno: 7. září 2018

Do háje! Fakt jsem si už dlouho nemyslela, že někdy ochutnám tak skvělou zmrzlinu! Porce se vyrovná Itálii a ty příchutě a konzistence zmrzliny?! Naprosto úžasné!! A ta cena, v porovnání s výsledkem, je oprávněná. :) Holt zájem je tak vysoký, že si počkáte ve frontě i 15-20 minut, ale je si rozhodně na co počkat!

Poděkujte uživateli Žaneta F.
Recenzováno: 2. září 2018

Obrovské množství příchutí, výtečná chuť, ceny standardní na centrum Prahy. Fronta před vstupem mluví sama za sebe. Co dodat?

Poděkujte uživateli Michaela V.
Recenzováno: 26. srpna 2018

Velký výběr zmrzlina všeho druhu. Osobně bych vyzdvihla maracujovou, která byla velice osvěžující. Navštívím častěji..

Poděkujte uživateli Hana P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Creme De La Creme, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Creme De La Creme? Sdílejte své zkušenosti!