“Asi to nejlepsi sushi”

Yami Sushi Bistro

Objednali jsme si s manzelkou 6 rollek pres okinko a musim vam podekovat ze kvalitu dodrzujete i s jidlem sebou. Sushi bylo luxusni

1  Poděkujte uživateli ivetasal1988.

Recenzováno: 23. února 2020

Do této restaurace se velmi ráda vracím. Obsluha je stále lepší a lepší, pozorná a milá. Výborně jsou všechny předkrmy a zdejší sushi je opravdu vynikající. Rýže není slepená a má vynikající chuť, sushi drží pohromadě... zase se ráda vrátím.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli Eva J.
Recenzováno: 11. února 2020

Nelze jinak než doporučit, skvělá rýže, pozorná obsluha, krásné prostředí, celkově úžasný zážitek.... určitě se vrátíme

Datum návštěvy: únor 2020
1  Poděkujte uživateli t_ao570.
Recenzováno: 15. září 2019 prostřednictvím mobilu

Nikdy před tím jsem sushi neměl ale toto si budu dlouho pamatovat. Vynikající rýže, čerstvé ryby a velký výběr jsou zárukou výborného gastronomického zážitku.
Určitě doporučuji!

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli 1773petrv.
Recenzováno: 7. června 2019 prostřednictvím mobilu

Původně jsme šli do druhého Yami Sushi, ale bylo tam plno a přesunuli nás sem. Příště půjdeme asi rovnou sem, bylo to rychle všechno udělané a v dokonalé kvalitě jsme si pochutnali. Takové Yami King Roll jsou obrovské, ale fantasticky lahodné. Moc se nám zde líbilo.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Q1137OTtom_p.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Yami Sushi Bistro, si také prohlíželi

Už jste navštívili Yami Sushi Bistro? Sdílejte své zkušenosti!