Simulation of Reality
F1 Simulator

Dnes jsem absolvoval hodinovou jízdu na simulátoru Formule 1. Musím všem vřele doporučit - je to... přečíst další informace

Recenzováno: 23. května 2020
MC123456789456
737NG

Super zážitek! Vše fungovalo skvěle! Parádní přístup. Zvolil jsem letadlo 737 a obletěl několik... přečíst další informace

Recenzováno: 11. února 2020
Fany737dreambus

Recenzováno: 15. září 2019

Řízení Airbus A320 byl skvělý zážitek k mým 50. narozeninám. Užil jsem si to nejen já, ale i moji pasažéři . Velmi děkuji za výborný dárek, ale i za příjemnou atmosféru v Simulation od Reality Praha.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli pdufik.
Recenzováno: 8. srpna 2019

Hodinová jízda v simulátoru F1. Byl to dárek pro otce a byl velmi nadšený .Nicméně hodina byla dle jeho slov akorát. Je to poměrně vyčerpávající, zvlášť pokud jste na tomto simulátoru poprvé.
Můžeme jen doporučit. :)

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli martinh625.
Recenzováno: 9. července 2019

Naprosto dokonale zpracovaný simulátor, kompletně funkční kokpit, příjemný personál včetně příjemného instruktora (zdravím, Tomáši :D), 5 minut pěšky od metra, zkrátka parádní, fantastické! Děkuji za to!

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli dejfisko.
Recenzováno: 21. června 2019

Naprosto nádherná simulace, výborný instruktor a nakonec povedený sestřel ruského bombardéru :-))) Moc jsem si dárek od dětí k Vánocům užil a pomalu se dívám na další nabídku.

Datum zážitku: červen 2019
Poděkujte uživateli patrik121.
Recenzováno: 20. května 2019

Prima zážitek, instruktor je nadšenec, určitě tu nejsem naposledy:) Jen to focení s certifikátem za tolik peněz by chtělo přehodnotit...

Datum zážitku: květen 2019
Poděkujte uživateli Martin M.
362radekt, Vlastník v zařízení Simulation of Reality, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. května 2019

Děkujeme za zpětnou vazbu a skvělé hodnocení. Poskytujeme službu focení na technice Panasonic GH5 nebo Sony A7II s profesionálními objektivy s clonou od F1.4 až F2.8, kterou používáme pro dosažení kvalitních fotografií nebo videa v takto náročně světelných podmínkách simulátoru. Domníváme se, že vzhledem k pořizovací ceně techniky a vyškoleného personálu je částka 290,-Kč za fotografie včetně certifikátu na památku akceptovatelná.