Simulation of Reality
F1 Simulator

Dnes jsem absolvoval hodinovou jízdu na simulátoru Formule 1. Musím všem vřele doporučit - je to... přečíst další informace

Recenzováno: před 1 týdnem
MC123456789456
737NG

Super zážitek! Vše fungovalo skvěle! Parádní přístup. Zvolil jsem letadlo 737 a obletěl několik... přečíst další informace

Recenzováno: 11. února 2020
Fany737dreambus

152091 recenzí
Recenzováno: 23. listopadu 2019

Děkujeme za skvělý zážitek na leteckém simulátoru Boeing 737NG, perfektní a milá práce instruktora i obsluhy, můžeme doporučit jako dárek nebo víkendovou zábavu. Je to reálné, zábavné a vzrušující. :-)

Poděkujte uživateli teospon.
Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Předčil všechna ma očekávání.... Absolutní špička, určitě se sem vrátím. Doporučuji všem co mají rádi reálné simulace.

Poděkujte uživateli XOnacestach.
Recenzováno: 17. listopadu 2019

Byl to super zážitek, rád bych se tam někdy vrátil. Nechápu, proč musím do recence dávat 100 znaků?!

Poděkujte uživateli Brucoun.
Recenzováno: 3. listopadu 2019

Super hodinový zážitek, kdy bylo možno zkusit jakýkoliv manévr, přistání, střelbu, prostě jako skutečné za asistence příjemneho instruktora Martina Petrželky.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Monika D.
Recenzováno: 21. října 2019

Simulátor je na dostupném místě, v hlavním městě. Prostory jsou velmi pěkné a přístup zaměstnanců naprosto skvělý. Před letem skvěle provedená instruktáž od zkušené instruktorky, vstřícný přístup a zážitek na celý život. Let vypadal jako skutečný. Určitě jako dárek či ke koupi jedině doporučuji!

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli ViktorWiky.