Simulation of Reality
F1 Simulator

Dnes jsem absolvoval hodinovou jízdu na simulátoru Formule 1. Musím všem vřele doporučit - je to... přečíst další informace

Recenzováno: 23. května 2020
MC123456789456
737NG

Super zážitek! Vše fungovalo skvěle! Parádní přístup. Zvolil jsem letadlo 737 a obletěl několik... přečíst další informace

Recenzováno: 11. února 2020
Fany737dreambus

Recenzováno: 11. prosince 2019

Zážitek byl super, instruktoři/pilot jsou moc milí. Jsem ráda, že jsem měla možnost sem zavítat a moc doporučuji!

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Tyyynaaas.
Recenzováno: 8. prosince 2019

Obsluha vše vysvětlí, dva okruhy Praha a Dubai, možnost výběru, obzvláště přistání nic jednoduchého, ale kopilot pomůže, vynikající zážitek.

Datum zážitku: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli Radoslav J.
Recenzováno: 30. listopadu 2019

Perfektní zkušenost z letu Boeingem 737. Doporučuji vyzkoušet, nezapomenutelný zážitek. Příjemná obsluha. Zkušený pilot, který zodpoví všechny vaše dotazy.

Datum zážitku: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli 805mickib.
Recenzováno: 30. listopadu 2019

Úžasný hodinový zážitek mimo jiné i díky instruktorovi Martinovi Petrželkovi. Ihned jsem si pořídil další "let" - na příští rok.
Jediné, co je možné vytknout je Certifikát. Domnívám se, že Certifikát včetně dvou fotografií by mohl být v ceně zážitku a ne za sólo poplatek cca 300 Kč. Navíc by vypadalo podstatně lépe, kdyby jméno absolventa bylo vyplněno na PC a ne jen tak od ruky jako potvrzení o zpoždění vlaku.

Datum zážitku: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli petrv775.
Recenzováno: 27. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Simulátor B737NG, dobré prostředí, kvalitní a profesionální instruktor. Interiér velmi podobný pilotní kabině. Rozhodně doporučuji.

Datum zážitku: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli davidkl108.