Simulation of Reality
F1 Simulator

Dnes jsem absolvoval hodinovou jízdu na simulátoru Formule 1. Musím všem vřele doporučit - je to... přečíst další informace

Recenzováno: 23. května 2020
MC123456789456
737NG

Super zážitek! Vše fungovalo skvěle! Parádní přístup. Zvolil jsem letadlo 737 a obletěl několik... přečíst další informace

Recenzováno: 11. února 2020
Fany737dreambus

Recenzováno: 3. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Kamarád dostal voucher k narozeninám a jednalo se o skvělou volbu. Simulace přistání Boeingu 737 výborná, obdrželi jsme i velice obstojnou instruktáž. Dokonce jsme i přistáli...

Datum zážitku: leden 2020
Poděkujte uživateli BertaDenk.
Recenzováno: 12. prosince 2019

Můj přítel ode mě dostal k narozeninám půl hodinovou instruktáž v Leteckém simulátoru Airbus A320. Večer před návštěvou mi volal pan Martínek s tím, že mohu prodloužit na hodinu, a tak jsem tak učinila a rozhodně nelituji! Již když jsme na místo dorazili a vcházeli jsme dovnitř, dýchla na nás úžasná, dříve nepoznaná atmosféra. Připadali jsme si jako ve filmu. Pak se nám představila strašně moc milá mladá paní pilotka a vzala nás do simulátoru. Mému příteli perfektně vysvětlila, co má dělat a on pak vzletěl z pražského letiště a přistávali jsme na Mallorce, v Palermu, v L.A., a na dalších místech, kde jsme si vždy mohli prohlédnout i okolí letiště, tak jak je skutečně vidět z letadla. Můj přítel byl strašně nadšený, a já jako pozorovatel též. Slečna pilotka je naprosto bezvadná. Moc děkujeme za nádherný zážitek. Pavlína a Ivan

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Palunka.
Recenzováno: 11. prosince 2019

Zážitek byl super, instruktoři/pilot jsou moc milí. Jsem ráda, že jsem měla možnost sem zavítat a moc doporučuji!

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Tyyynaaas.
Recenzováno: 8. prosince 2019

Obsluha vše vysvětlí, dva okruhy Praha a Dubai, možnost výběru, obzvláště přistání nic jednoduchého, ale kopilot pomůže, vynikající zážitek.

Datum zážitku: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli Radoslav J.
Recenzováno: 30. listopadu 2019

Perfektní zkušenost z letu Boeingem 737. Doporučuji vyzkoušet, nezapomenutelný zážitek. Příjemná obsluha. Zkušený pilot, který zodpoví všechny vaše dotazy.

Datum zážitku: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli 805mickib.