“jen pro vegany”

Vegan's Restaurant Prague
Okolí: Hradčany a Letná
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: 12. července 2019

Restaurace se nachází ve 3 patře bez výtahu, schody docela strmé. Pokud získáte místo na terase, je tam příjemně a výhled na hrad docela slušný. V restauraci je poměrně horko, větrání omezené. Jídla jsou chutná a porce velké. Obsluha velmi příjemná.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli hanka1111.

Recenzováno: 3. července 2019 prostřednictvím mobilu

Restaurace schovaná na vrcholku několika schodišť rozhodně stojí za návštěvu kvůli příjemnému prostředí, milému personálu a výbornému jídlu.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Zuzana D.
Recenzováno: 14. června 2019

Vřele doporučuji tuto restauraci, za mě na jedničku. Dnes večer jsem ale vůbec poprvé vzala své rodiče (nevegany) do veganské restaurace s sebou a byli doslova nadšeni. Suroviny byly čerstvé, recepty skvěle promyšlené, každé jídlo bylo chutné a obsluha neskutečně milá a profesionální. Moc děkuji!
Irena Markovich, bohemianfoodie.cz

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli bohemianfoodie.
Recenzováno: 16. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Pro naši kamarádku k narozeninám jsme dlouho hledali nějaký dobrý raw dort. Nakonec jsme si objednali z této restaurace a to raw dort s granátovým jablkem a vynikající, doporučujeme. My na dortíky jedině sem

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Zizu6.
Recenzováno: 24. února 2019

Úžasně chutné a nápadité jidlo, milá obsluha, útulné prostředí historického domu, z terasy krásný výhled na Hrad. Doporučujeme a rádi se budeme vracet!

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli PavlinaPe.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Vegan's Restaurant Prague, si také prohlíželi

Už jste navštívili Vegan's Restaurant Prague? Sdílejte své zkušenosti!