Chess KEY Room
Super zážitek

Jedna z nejlepších únikovek, které jsme kdy navštívili. Prostor je pěkný a velmi dobře využity... přečíst další informace

malbenes
Praha, Česká republika
Upiri hrobka - super!!

Dekujeme Nade za mile privitani a seznameni s dejem hry. Moc se nam libila a i na zkusenejsi hrace... přečíst další informace

veronika f

Recenzováno: 7. října 2017

Pro nováčky jako jsme byli mi byla hra trochu obtížnější nicméně i tak jsme si to moc užili a byli jsme nadšení různými rébusy a kódy, které jsme museli vyřešit. Možná bych ubrala tolik zámků a dala více úkolu na skládačky nebo tak něco, bylo moc zámků :D ale hra je jinak samozřejmě skvěle propracovaná. Děkujeme za příjemný zážitek i vtipné obsluze hry.

Datum zážitku: září 2017
Poděkujte uživateli Verů H.
Recenzováno: 3. října 2017 prostřednictvím mobilu

Spousta herních předmětů, které vám pořádně zamotají hlavu. Nakonec jsme hru v časovém limitu stihli, ale jen tak tak. Rozhodně doporučuji

Datum zážitku: říjen 2017
Poděkujte uživateli Filip J.
luciezajickova, Manažer v zařízení Chess KEY Room, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. října 2017

Děkujeme za milou recenzi a těší nás, když lidem motáme hlavy. O to větší radost pak hráči mají, když uniknou ze spárů nenasytného pána podsvětí.

Recenzováno: 18. září 2017

Příjemná obsluha, která dovede uvést do příběhu a do hry jako takové. Prostředí únikové hry je poměrně originální. Obtížnost hry bych hodnotil jako lehčí možná středně obtížnou. Náš průchod hrou byl celkem jednoduchý, cóž přisuzuji asi hlavně tomu, že je to už naše asi 10 úniková hra, ale přesto dokázala překvapit svými hádankami a řešeními různých zámků. Určitě bych jí zařadil mezi lepší únikové hry v Praze. Navštívili jsme jako parta 5 lidí mezi 19-20 lety a neměli jsme problém a doporučujeme. Obtížnost 2,5-3/5, prostředí 3,5/5, atmosféra 3/5, obsluha 4/5.

Datum zážitku: srpen 2017
Poděkujte uživateli Tomáš Š.

Dobrý den Tomáši. Děkujeme vám za výstižnou a konstruktivní recenzi. Těší nás, že hodnotíte obsluhu takto kladně. Stejně tak, jako na hře samotné, nám záleží i na výběru pracovníků, kteří se o hráče starají. Hodně štěstí v dalších hrách. Jistě jich nebude málo.

Recenzováno: 5. září 2017

Velmi dobrá úniková hra a dosti zábavná.Překvapilo množství úkolu které nebyli složité ale naší roztěkaností jsme stejně byli upírem sežrání o pár vteřinek :-) Hru provázela velmi milá slečna s kterou byla zábava už před hrou a tak má upír kvalitního noshleda :-D Únikovou hru si myslím zvládnou i začátečníci a pokud ne minimálně si ji užijí :-)

Datum zážitku: srpen 2017
Poděkujte uživateli michalkocian32.

Michale, děkujeme za pěknou a pozitivní recenzi. Slečně průvodkyni také udělala radost.

Recenzováno: 26. července 2017

Dobra unikovka. Spousta skvelych ukolu. Pouze uvodni pribeh mohl byt vypraven pecliveji (dle zkusenosti z jinych unikovek). A behem hry se nam jedna napoveda na ukol zasekla, takze nam museli prines do mistnosti nahradi, coz znacne kazi atmosferu. Jinak cela unikovka skvela.

Datum zážitku: červenec 2017
Poděkujte uživateli daniel_urban_embo.