“První a dobrá!”

Č. 38 z 293 Zábava a hry v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: You will find yourselves in part of a huge underground basement in Prague. It is the tomb of a lonely nobleman from the 19th century. During his life he committed many violent offences. His most frequent victims were young and beautiful women. His punishment consists in wandering the corridors as a vampire after each full moon. Greedy for blood he looks for another captive. Will you escape before the clock strikes midnight?
Užitečné informace: Aktivity pro starší děti, Schody/výtahy
Recenzováno: 26. října 2017

Pro mě naprostá hra naslepo - první únikovka a zárověn hrána s úplně novými přáteli. Ale za to můžu říct, že zpracování hry bylo naprosto perfektní. Suprové rozložení úkolů tak, že tým musel pořád spolupracovat. Atmosféra místa byla doplněna uvedením do příběhu od správné roommasterky, která vtipně a zároveň tajuplně dokázala popsat legendu. Prostě únikovka která dokáže vyděsit i pobavit! ))

Poděkujte uživateli Helena O.
luciezajickova, Manažer v zařízení Chess KEY Room, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. října 2017

Děkujeme za slova chvály a zároveň vaše nadšení budeme sdílet s naší zapálenou brigádnicí. Těší nás vaše pozitivní ohlasy i na hru.

Recenzováno: 7. října 2017

Pro nováčky jako jsme byli mi byla hra trochu obtížnější nicméně i tak jsme si to moc užili a byli jsme nadšení různými rébusy a kódy, které jsme museli vyřešit. Možná bych ubrala tolik zámků a dala více úkolu na skládačky nebo tak něco, bylo moc zámků :D ale hra je jinak samozřejmě skvěle propracovaná. Děkujeme za příjemný zážitek i vtipné obsluze hry.

Poděkujte uživateli Verů H.
Recenzováno: 3. října 2017 prostřednictvím mobilu

Spousta herních předmětů, které vám pořádně zamotají hlavu. Nakonec jsme hru v časovém limitu stihli, ale jen tak tak. Rozhodně doporučuji

Poděkujte uživateli Filip J.
luciezajickova, Manažer v zařízení Chess KEY Room, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. října 2017

Děkujeme za milou recenzi a těší nás, když lidem motáme hlavy. O to větší radost pak hráči mají, když uniknou ze spárů nenasytného pána podsvětí.

Recenzováno: 18. září 2017

Příjemná obsluha, která dovede uvést do příběhu a do hry jako takové. Prostředí únikové hry je poměrně originální. Obtížnost hry bych hodnotil jako lehčí možná středně obtížnou. Náš průchod hrou byl celkem jednoduchý, cóž přisuzuji asi hlavně tomu, že je to už naše asi 10 úniková hra, ale přesto dokázala překvapit svými hádankami a řešeními různých zámků. Určitě bych jí zařadil mezi lepší únikové hry v Praze. Navštívili jsme jako parta 5 lidí mezi 19-20 lety a neměli jsme problém a doporučujeme. Obtížnost 2,5-3/5, prostředí 3,5/5, atmosféra 3/5, obsluha 4/5.

Poděkujte uživateli Tomáš Š.

Dobrý den Tomáši. Děkujeme vám za výstižnou a konstruktivní recenzi. Těší nás, že hodnotíte obsluhu takto kladně. Stejně tak, jako na hře samotné, nám záleží i na výběru pracovníků, kteří se o hráče starají. Hodně štěstí v dalších hrách. Jistě jich nebude málo.

Recenzováno: 5. září 2017

Velmi dobrá úniková hra a dosti zábavná.Překvapilo množství úkolu které nebyli složité ale naší roztěkaností jsme stejně byli upírem sežrání o pár vteřinek :-) Hru provázela velmi milá slečna s kterou byla zábava už před hrou a tak má upír kvalitního noshleda :-D Únikovou hru si myslím zvládnou i začátečníci a pokud ne minimálně si ji užijí :-)

Poděkujte uživateli michalkocian32.

Michale, děkujeme za pěknou a pozitivní recenzi. Slečně průvodkyni také udělala radost.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Chess KEY Room, si také prohlíželi

Už jste navštívili Chess KEY Room? Sdílejte své zkušenosti!