Chess KEY Room
Super zážitek

Jedna z nejlepších únikovek, které jsme kdy navštívili. Prostor je pěkný a velmi dobře využity... přečíst další informace

malbenes
Praha, Česká republika
Upiri hrobka - super!!

Dekujeme Nade za mile privitani a seznameni s dejem hry. Moc se nam libila a i na zkusenejsi hrace... přečíst další informace

veronika f

1520117 recenzí
Recenzováno: 28. ledna 2018

Dnes jsme si to parádě užili, ale jednoduché to ale nebylo. Velká spousta šifer,zámečků a hádanek nás pěkně potrápila. Skvělá, autentická atmosféra. Řadíme mezi obtížnější,ale přesto doporučujeme.

Datum zážitku: únor 2017
Poděkujte uživateli Jan K.
ChessKEYRoom, Vlastník v zařízení Chess KEY Room, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. února 2018

Lehkých her už bylo dost :) Děkujeme za pěknou recenzi a těší nás, že jste si hru užili.

Recenzováno: 13. ledna 2018

Úpír se nám provedením moc líbil. POutavé prostředí provedené do detailu, naprosto perfektní "upíří" obsluha, která navodila skvělou atmosféru. Hra velice dobře propracovaná. Jsme zkušení hráči, ale i přes to nám to dalo zabrat. Unikli jsme a určitě doporučujeme návštěvu všem, kteří buď chtějí nějakou hru vyzkoušet a nebo jsou již protřelí hráči.

Datum zážitku: listopad 2017
Poděkujte uživateli Jitka K.
ChessKEYRoom, Vlastník v zařízení Chess KEY Room, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. ledna 2018

Dobrý den, děkujeme za pěknou recenzi a těší nás, že jste si hru užili. Snad vás brzy i mi potěšíme druhou místností.

Recenzováno: 20. prosince 2017

Byla to naše druhá únikovka a byla super. Moc se nám líbilo zpracování místnosti, kde vzhledem k prvnímu dojmu počet artefaktů a indicií bere dech. Určitě můžeme doporučit.

Datum zážitku: prosinec 2017
Poděkujte uživateli clusoe.
ChessKEYRoom, Manažer v zařízení Chess KEY Room, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. prosince 2017

Dobrý den, děkujeme za krásnou recenzi. Budeme se snažit vás nadchnout i naší nově připravovanou hrou.

Recenzováno: 4. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Výborná únikovka! Máme jich za sebou už docela dost a přesto nás dokázala překvapit. Příběh super, slečna roommasterka moc milá, moc jsme si to užily, děkujeme! :)

Datum zážitku: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Kateřina Z.

Dobrý den, děkujeme za skvělou recenzi a těší nás vaše nadšení ze hry i z obsluhy.

Recenzováno: 25. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Únikovku jsme si moc užili :-) ač hra byla nelineární, tak úkoly byly logické a propracované! Room masterkyně byla naprosto super, takový náš přítel na telefonu :-) moc děkujeme a těšíme se na další!

Datum zážitku: listopad 2017
Poděkujte uživateli StreetWorkout N.

Děkujeme za pozitivní ohlas, který je pro nás velmi důležitý. Budeme se snažit vás nadchnout i naší nově připravovanou hrou.