“Super”

Č. 40 z 299 Zábava a hry v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: V této hře se ocitnete v karlínské kryptě, která je opředena děsivým tajemstvím. Až stoletá povodeň v roce 2002 odkryla ostatky, upomínkové předměty a trofeje, které byly z podzemí vyplaveny. V místních kronikách jsme našli záznamy o osamělém aristokratovi, který zde žil v 19. století. Za svého života se provinil mnoha trestnými činy. Proto ruka osudu po jeho smrti zasáhla a proměnila ho v upíra. Pomůžete jeho nebohým obětem najít klid nebo vás dostihne zákeřné kousnutí a budete našemu nebožtíkovi dělat společnost navěky?
Užitečné informace: Aktivity pro starší děti, Schody/výtahy
Recenzováno: 22. února 2018

Mám rád temné příběhy, a proto mi tématicky upíří Chess key room seděl. Ocenil jsem hravé detaily jako hrob Brama Stokera atd. Vojta

Poděkujte uživateli Piper P.
luciezajickova, Vlastník v zařízení Chess KEY Room, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. května 2018

Dobrý den Vojto, děkujeme za vaši recenzi a i my oceňujeme vaši všímavost. Snad jste tedy u nás nehrál naposled.

Recenzováno: 28. ledna 2018

Dnes jsme si to parádě užili, ale jednoduché to ale nebylo. Velká spousta šifer,zámečků a hádanek nás pěkně potrápila. Skvělá, autentická atmosféra. Řadíme mezi obtížnější,ale přesto doporučujeme.

Poděkujte uživateli Jan K.
ChessKEYRoom, Vlastník v zařízení Chess KEY Room, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. února 2018

Lehkých her už bylo dost :) Děkujeme za pěknou recenzi a těší nás, že jste si hru užili.

Recenzováno: 13. ledna 2018

Úpír se nám provedením moc líbil. POutavé prostředí provedené do detailu, naprosto perfektní "upíří" obsluha, která navodila skvělou atmosféru. Hra velice dobře propracovaná. Jsme zkušení hráči, ale i přes to nám to dalo zabrat. Unikli jsme a určitě doporučujeme návštěvu všem, kteří buď chtějí nějakou hru vyzkoušet a nebo jsou již protřelí hráči.

Poděkujte uživateli Jitka K.
ChessKEYRoom, Vlastník v zařízení Chess KEY Room, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. ledna 2018

Dobrý den, děkujeme za pěknou recenzi a těší nás, že jste si hru užili. Snad vás brzy i mi potěšíme druhou místností.

Recenzováno: 20. prosince 2017

Byla to naše druhá únikovka a byla super. Moc se nám líbilo zpracování místnosti, kde vzhledem k prvnímu dojmu počet artefaktů a indicií bere dech. Určitě můžeme doporučit.

Poděkujte uživateli clusoe.
ChessKEYRoom, Manažer v zařízení Chess KEY Room, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. prosince 2017

Dobrý den, děkujeme za krásnou recenzi. Budeme se snažit vás nadchnout i naší nově připravovanou hrou.

Recenzováno: 4. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Výborná únikovka! Máme jich za sebou už docela dost a přesto nás dokázala překvapit. Příběh super, slečna roommasterka moc milá, moc jsme si to užily, děkujeme! :)

Poděkujte uživateli Kateřina Z.

Dobrý den, děkujeme za skvělou recenzi a těší nás vaše nadšení ze hry i z obsluhy.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Chess KEY Room, si také prohlíželi

Už jste navštívili Chess KEY Room? Sdílejte své zkušenosti!