“Super”

Č. 38 z 293 Zábava a hry v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Popis vlastníka: You will find yourselves in part of a huge underground basement in Prague. It is the tomb of a lonely nobleman from the 19th century. During his life he committed many violent offences. His most frequent victims were young and beautiful women. His punishment consists in wandering the corridors as a vampire after each full moon. Greedy for blood he looks for another captive. Will you escape before the clock strikes midnight?
Užitečné informace: Aktivity pro starší děti, Schody/výtahy
Recenzováno: 22. února 2018

Mám rád temné příběhy, a proto mi tématicky upíří Chess key room seděl. Ocenil jsem hravé detaily jako hrob Brama Stokera atd. Vojta

Poděkujte uživateli Piper P.

Recenzováno: 28. ledna 2018

Dnes jsme si to parádě užili, ale jednoduché to ale nebylo. Velká spousta šifer,zámečků a hádanek nás pěkně potrápila. Skvělá, autentická atmosféra. Řadíme mezi obtížnější,ale přesto doporučujeme.

Poděkujte uživateli Jan K.
ChessKEYRoom, Vlastník v zařízení Chess KEY Room, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. února 2018

Lehkých her už bylo dost :) Děkujeme za pěknou recenzi a těší nás, že jste si hru užili.

Recenzováno: 13. ledna 2018

Úpír se nám provedením moc líbil. POutavé prostředí provedené do detailu, naprosto perfektní "upíří" obsluha, která navodila skvělou atmosféru. Hra velice dobře propracovaná. Jsme zkušení hráči, ale i přes to nám to dalo zabrat. Unikli jsme a určitě doporučujeme návštěvu všem, kteří buď chtějí nějakou hru vyzkoušet a nebo jsou již protřelí hráči.

Poděkujte uživateli Jitka K.
ChessKEYRoom, Vlastník v zařízení Chess KEY Room, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. ledna 2018

Dobrý den, děkujeme za pěknou recenzi a těší nás, že jste si hru užili. Snad vás brzy i mi potěšíme druhou místností.

Recenzováno: 20. prosince 2017

Byla to naše druhá únikovka a byla super. Moc se nám líbilo zpracování místnosti, kde vzhledem k prvnímu dojmu počet artefaktů a indicií bere dech. Určitě můžeme doporučit.

Poděkujte uživateli clusoe.
ChessKEYRoom, Manažer v zařízení Chess KEY Room, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. prosince 2017

Dobrý den, děkujeme za krásnou recenzi. Budeme se snažit vás nadchnout i naší nově připravovanou hrou.

Recenzováno: 4. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Výborná únikovka! Máme jich za sebou už docela dost a přesto nás dokázala překvapit. Příběh super, slečna roommasterka moc milá, moc jsme si to užily, děkujeme! :)

Poděkujte uživateli Kateřina Z.

Dobrý den, děkujeme za skvělou recenzi a těší nás vaše nadšení ze hry i z obsluhy.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Chess KEY Room, si také prohlíželi

Už jste navštívili Chess KEY Room? Sdílejte své zkušenosti!