Chess KEY Room
Č. 38 z 349 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Upíří hrobka

Hra mě velmi bavila díky své lineárnosti. Za celou dobu jsem se ani chvíli nenudil a cítil jsem se... přečíst další informace

Recenzováno: 27. února 2020
matous_krobot
Maphia Game

Už od příchodu jsme se díky roommasterovi Matyášovi cítili zataženi do hry. Prostory jsou skvělé... přečíst další informace

Recenzováno: 25. února 2020
Skaayka

Recenzováno: 28. listopadu 2019

Bezva únikovka. Poměrně nápadité překážky, obtížnost tak akorát. Hodně dobré téma, ale zas tak neřestné to nakonec nebylo, čekali jsme trochu víc propracovanější erotické zpracování. Nicméně nám to skvěle vynahradila roommasterka Klára :-)

Poděkujte uživateli Theophillus_Dude.
Recenzováno: 20. listopadu 2019

Byli jsme poprvé a myslím že jelikož to bylo velmi zábavné a fajn.Tak to zase zopakujeme.Děkujeme naší průvodkyně hrou Ivětě.Velmi příjemná a milá slečna Díky

Poděkujte uživateli zandabanik.
Recenzováno: 15. listopadu 2019

Super únikovka, dobrá dostupnost a příjemně velký prostor. Hádanky byly složité tak akorát, rekvizity fungovaly ideálně. Slečna barmanka Malvína byla skvělá průvodkyně !

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli sklep b.
Recenzováno: 4. listopadu 2019

Děkujeme naší pruvodkyni Adél, pomohla nám se dostat přes všechny naše kiksy. Biancu jsme zvládly zničit a erotická nálada nás provázela až do konce dne. :)

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Scurra V.
Recenzováno: 3. listopadu 2019

Na únikovky chodím již několik let se svým týmem, u Chess Key room jsme si kdysi velmi užili Upíří hrobku. Dnes jsme s manželem, který únikovám zase tolik neholduje, přišli zkusit Doupě neřesti, které jsme dostali jako svatební dar...a už dlouho se mi nestalo, že bych byla z únikovky tak zklamaná až se mi jí ani skoro nechtělo dohrát. Plus manžela jsem na další rozhodně nenalákala :D Doupě neřesti má triviální příběh, který nám navíc ještě byl sdělen špatně - měli jsme na Biancu údajně vymyslet past, místo toho jí člověk na konci osvobodí? WTF? Celá hra má být okořeněna sexuálními proprietami, vhodná pro páry. Nicméně atmosféra je spíše trapná než lechtivá. Když jsem v jednom úkolu měla pořádně zatahat za sexuální pomůcku ve tvaru mužského přirození, aby se otevřeli dveře, tak mi přišlo, že tvůrcům došly nápady a uchýlili se k takto laciné zábavě. Celkově úkoly nedávají příliš smysl, mnoho z nich je vytrženo z kontextu příběhu (míchání barev - proč proboha? ), na jiné těžko přijdete bez nápovědy. Nemá být smyslem únikovky, že se na vše dá přijít logicky bez našeptávajícího hlasu room mastera? Zde to opravdu neplatí a mě jako zkušenějšímu hráči občas zůstával rozum stát. Navíc, když nám slečna prakticky diktovala, co máme dělat místo toho, aby nás jen popostrčila...Jediné plus je pár pěkných technických vychytávek a 1-2 úkoly, které mile překvapili. Za to a také se zpětným přihlédnutím k tomu, že Upíří hrobka byla fajn, dávám dvě hvězdy. Nicméně nedoporučuji, zkušení únikovkáři budou zklamáni.Plus tedy pro tvůrce hry, když píšete bambitku, tak po nás pak nechtějte délku pušky a opravte si názvosloví! To je opravdu špatně zadaný úkol, který vrcholně otráví!!!

Datum zážitku: listopad 2019
2  Poděkujte uživateli Martina K.