“Irská hospoda”

Beckett's Irish Gastro Pub & Restaurant
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 13. prosince 2017

Super zahrádka, ale jinak předražený irský pub... škoda.. jídlo taky spíše základní... Chodí sem hodně turisti, expads... jde to i lépe :)

Datum návštěvy: září 2017
2  Poděkujte uživateli Jan L.

Recenzováno: 15. září 2017

Výborná kuchyně, časté pubquizy, točený Guinness a množství expatů, s kterými vždy ráda prohodím několik vět. Ráda se sem vracím :)

Datum návštěvy: září 2017
1  Poděkujte uživateli klarka91.
Recenzováno: 5. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Hezká zahrádka, sympatická obsluha a hlavně točený Guiness. Zcela určitě se sem ještě vrátím. Doporučuji

Datum návštěvy: srpen 2017
1  Poděkujte uživateli marcinu2016.
Recenzováno: 1. srpna 2017

O Beckett’s se mi zmínil již dávno můj americký kamarád, že tam chodí hrát Quiz, pro což jsem se okamžitě nadchla. Vytáhla jsem s sebou pár přátel a vyrazili jsme podnik vyzkoušet. Ačkoli jsme Quiz minuli, zažili jsme v sympatické zahrádce prima večer s živou hudbou, výborným jídlem, pitím a já jako „nepivařka“ i s dobrým vínem.  Začali jsme se do Beckett’s vracet, postupně ochutnáváme zdejší menu a upřímně dávám palec nahoru. :)

Datum návštěvy: červenec 2017
1  Poděkujte uživateli MirkaT37.
Recenzováno: 1. srpna 2017

Velmi příjemná irská restaurace v centru Prahy s venkovní zahrádkou. Z jídel doporučuji fish and chips s hráškovým pyré a ke kávě úžasný cheesecake. Obsluha moc milá. Ráda navštívím znovu, až se bude konat nějaká akce s živou hudbou.

Datum návštěvy: červenec 2017
1  Poděkujte uživateli asisk0va.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Beckett's Irish Gastro Pub & Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Beckett's Irish Gastro Pub & Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!