Escapetheroom.cz
Č. 16 z 358 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Výborný zážitek

Díky za super zábavu! Obě hry jsou tak propracované, že nás úplně pohltily. Ani na minutu jsme se... přečíst další informace

Recenzováno: před 1 týdnem
katjana83
Zářijové pochutnání

Jedna z dalších navštívených her, ale tentokrát musím začít kritikou. Hra je tak skvělá a povedená... přečíst další informace

Ondřej V

Recenzováno: 28. prosince 2019

Dobře připravená únikovka se zajímavým příběhem a překvapivým "zvratem". Potěší o trochu delší čas - 75 min oproti obvyklé hodině. Za mínus by se dalo označit velké množství tradičních zámků, které ale zapadají do reálií příběhu. Moc milí a ochotní gamemasteři!

Poděkujte uživateli ji_mY5416DO.
Recenzováno: 27. prosince 2019

Trochu jiný bar, ale nebojte, nalejí Vám v něm. Piva si číšník sice odnesl, ale zábava to byla perfektní. A lekavá.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli MarekZapletal.
Recenzováno: 16. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Výborná únikovka se skvělou atmosférou, spíše pro lehce pokročilé - na začátku může hlavně nováčky lehce potrápit, ale člověk se do toho po chvíli dostane

Datum zážitku: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli Prazak28.
Recenzováno: 5. prosince 2019

10.12. Návštěva Escape Baru.. Předčila naše očekávání. Neskutečně povedená hra, atmosféra na jedničku.. Rozhodně patří mezi nejlepší únikové hry!! Přístup pana majitele nás ohromil

Datum zážitku: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli Marek Č.
Recenzováno: 4. prosince 2019

Wau, bomba a trojitá. Přirozeně propracovaný příběh, který Vás protáhne uvěřitelnou historkou, když tedy odhalíte vše skryté, pospojujete si vše potřebné. Sympaťák barman až z daleké ciziny, ze Slovenska (sympaťák zejména pro hvězdu našeho týmu Vi, se kterou gamemaster trochu bojoval). Skvělá únikovka. Za nás rozhodně doporučujeme.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli 544v_tb.