Escapetheroom.cz
Č. 16 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Bombastický zážitek

Úžasná únikovka se skvělým příběhem. Občas se do něčeho zamotáte ale nebojte se, určitě to zvládnete

Recenzováno: před 3 dny
SuperPlechovka
Výborný zážitek

Díky za super zábavu! Obě hry jsou tak propracované, že nás úplně pohltily. Ani na minutu jsme se... přečíst další informace

katjana83

Recenzováno: 4. ledna 2020

Moje úplně první únikovka, takže asi nemám úplně znalecké srovnání, ale... za mě to byla naprostá bomba! :) Již několik let připravuji táborové hry pro děti a teenagery...majitel má zkátka můj velký obdiv. Děkuji a vřele doporučuji. :)

Datum zážitku: leden 2020
1  Poděkujte uživateli andreawB6249RF.
Recenzováno: 28. prosince 2019

Dobře připravená únikovka se zajímavým příběhem a překvapivým "zvratem". Potěší o trochu delší čas - 75 min oproti obvyklé hodině. Za mínus by se dalo označit velké množství tradičních zámků, které ale zapadají do reálií příběhu. Moc milí a ochotní gamemasteři!

Poděkujte uživateli ji_mY5416DO.
Recenzováno: 27. prosince 2019

Trochu jiný bar, ale nebojte, nalejí Vám v něm. Piva si číšník sice odnesl, ale zábava to byla perfektní. A lekavá.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli MarekZapletal.
Recenzováno: 16. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Výborná únikovka se skvělou atmosférou, spíše pro lehce pokročilé - na začátku může hlavně nováčky lehce potrápit, ale člověk se do toho po chvíli dostane

Datum zážitku: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli Prazak28.
Recenzováno: 5. prosince 2019

10.12. Návštěva Escape Baru.. Předčila naše očekávání. Neskutečně povedená hra, atmosféra na jedničku.. Rozhodně patří mezi nejlepší únikové hry!! Přístup pana majitele nás ohromil

Datum zážitku: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli Marek Č.