Escapetheroom.cz
Č. 16 z 358 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Nádherný zážitek v baru

Líbila se mi celá hra, perfektně vymyšlené.Doporučuji všem, kdo milují super promyšlené únikovky... přečíst další informace

Recenzováno: 23. října 2020
Ghost796
Top

Super únikovka, zajímavý a poutavý příběh. Byli jsme zapálení do hry, uteklo to jako voda. Fakt... přečíst další informace

Recenzováno: 11. října 2020
586cyrilu

Recenzováno: 11. října 2020

Super únikovka, zajímavý a poutavý příběh. Byli jsme zapálení do hry, uteklo to jako voda. Fakt doporučujeme.

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli 586cyrilu.
Recenzováno: 10. října 2020 prostřednictvím mobilu

Parádně vymyšlený příběh a napínavá hra. Je to skvělý zážitek pro každého, kdo chce rozhýbat své mozkové závity :-D Profesorovna pracovna je záhadnější, než se na první pohled zdá...

Datum zážitku: říjen 2020
Poděkujte uživateli 446nikolak.
Recenzováno: 28. září 2020

Senzační hra, zvládli jsme ji v páru, člověk ani nemrkne a už je ve hře! Vřele doporučujeme! Až půjdete příště do baru, budete určitě na pozoru..

Poděkujte uživateli S618YIannab.
Recenzováno: 23. září 2020 prostřednictvím mobilu

Úžasná únikovka se skvělým příběhem. Občas se do něčeho zamotáte ale nebojte se, určitě to zvládnete

Poděkujte uživateli SuperPlechovka.
Recenzováno: 10. září 2020

Díky za super zábavu! Obě hry jsou tak propracované, že nás úplně pohltily. Ani na minutu jsme se nenudily. Skvělý příběh, promyšlené detaily, pestré šifry a v neposlední řadě úžasný přístup pana majitele. Doporučuji!

Poděkujte uživateli katjana83.