“Restaurace Gourmet v Radotíně”

Restaurant Gourmet
Č. 1 191 z 5 850 Restaurace v Praze
Popis: Pokud máte rádi českou kuchyni, dobrá vína, plzeňské pivo, čisté nekuřácké prostředí, přijďte nás navštívit do nově otevřené restaurace Gourmet (dříve u Kestřánků), kde pro Vás připravujeme polední nabídky, víkendové menu, speciální akce i ochutnávky vín. Máme otevřeno každý den.
Recenzováno: 3. října 2016

Příjemná obsluha, útulné prostředí, široká nabídka, vynikající jídlo.
Místo, kam rádi zajdeme, bylo nám tu dobře a určitě zopakujeme :-)
Naprostá spokojenost !

Poděkujte uživateli omicz216.

Recenzováno: 3. října 2016

Restaurace působí příjemným dojmem, interiér je elegantní a jednoduchý, obsluha príjemná. K jídlu jsem si zvolil caesar salát, který byl připraven přesně podle mých představ a nic mu nechybělo. Příště zvolím něco z české kuchyně a věřím, že si pochutnám stejně dobře. Velice oceňuji nekuřácké prostředí - velice solidní restaurace i s příjemnými cenami.

Poděkujte uživateli David K.
Recenzováno: 2. října 2016

Již párkrát jsem v restauraci byl a kromě vstřícné obsluhy mohu určitě doporučit skvěle připravený tatarský biftek. I jiná jídla (hotovky) byla velmi dobrá a rychle připravená. Příjemné prostředí.

Poděkujte uživateli Filip I.
Recenzováno: 2. října 2016

S jidlem jsem byl spokojeny, zajimava nabidka za dobrou cenu, velka porce, prijemny personal a prostredi :). Ja mel kachni polevku a peceneho kralika - doporucuji!

Poděkujte uživateli tomzahrada.
Recenzováno: 19. března 2017 prostřednictvím mobilu

Jindřich C, Marketing & communication v zařízení Restaurant Gourmet, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. března 2017

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Gourmet, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Restaurant Gourmet? Sdílejte své zkušenosti!