“Super zážitek”

Restaurant Gourmet
Č. 1 310 z 6 192 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 16 (Radotín)
Popis: Pokud máte rádi českou kuchyni, dobrá vína, plzeňské pivo, čisté nekuřácké prostředí, přijďte nás navštívit do nově otevřené restaurace Gourmet (dříve u Kestřánků), kde pro Vás připravujeme polední nabídky, víkendové menu, speciální akce i ochutnávky vín. Máme otevřeno každý den.
Recenzováno: 7. května 2018 prostřednictvím mobilu

Na rodinnou oslavu perfekní volba. Příjemná obsluha a výborné jídlo. Ochutnal jsem tři jídla a všechna byla na 5 hvězd. + skvělá točená Plzeň :-)

Datum návštěvy: květen 2018
1  Poděkujte uživateli Jan K.

Recenzováno: 7. května 2018 prostřednictvím mobilu

Super obsluha a úžasné jídlo. Čerstvé ryby, celkově kvalitní suroviny. Hezké posezení a výborné víno a pivo. Doporučuji.

Datum návštěvy: květen 2018
2  Poděkujte uživateli Matyáš K.
Recenzováno: 18. ledna 2018

Cestou z Karlštejna do Prahy určitě jedna z nejlepších restaurací. Ceny rozumné , jídlo opravdu chutné a hlavně čisté prostředí . Těším se jak budu zase projíždět okolo. Aleš a spol.

Datum návštěvy: leden 2018
1  Poděkujte uživateli rifle12345.
Recenzováno: 14. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Naše druhá návštěva této restaurace a opět nezklamala. Jídlo výborné, personál a prostředí příjemné.

Datum návštěvy: leden 2018
1  Poděkujte uživateli andreasG1799XX.
Recenzováno: 29. května 2017 prostřednictvím mobilu

Kdyz objevim nejakou skvelou restauraci, mam nekdy chut ji nikomu nezminovat, abych si tam sednul i dalsi den. Nakonec ale vzdycky zvitezi ta radost, ze se o takovy zazitek muzu podelit. Vyrazil jsem na zaklade pozitivnich recenzi a udelal jsem dobre. Utulne misto a velmi pekny interier. Moc prijemna a pratelska obsluha-to je jedna z tech situaci, kdy clovek citi, ze ho opravdu radi vidi. Jidlo skvele, byl to zazitek a do kuchyne jsem nestihal posilat pochvaly. Jeste se mi dosud nestalo, abych nesnedl salat....dneska to tedy prislo prvne, tu porci jsem proste nezvladnul, i kdyz jsem mel hlad Caesar za 135 Kc?? Takova porce jeste? To jsem v Praze nezazil. K tomu vsemu byl vynikajici, stejne jako vsechna ostatni jidla. Ceny nizke a porad mam obavu, jestli se jen nekdo nepreklepnul nebo neni nejaky specialni slevovy den. Detsky koutek potesi deti i rodice, z planovane rychle vecere se stal dlouhy a prijemny vecerni kulturni zazitek. Mam to kousek od domu....tak doufam, ze si zitra jeste sednu

Datum návštěvy: květen 2017
Poděkujte uživateli Tom V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Gourmet, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurant Gourmet? Sdílejte své zkušenosti!