“Super zážitek”

Restaurant Gourmet
Č. 1 285 z 6 138 Restaurace v Praze
Popis: Pokud máte rádi českou kuchyni, dobrá vína, plzeňské pivo, čisté nekuřácké prostředí, přijďte nás navštívit do nově otevřené restaurace Gourmet (dříve u Kestřánků), kde pro Vás připravujeme polední nabídky, víkendové menu, speciální akce i ochutnávky vín. Máme otevřeno každý den.
Recenzováno: 7. května 2018 prostřednictvím mobilu

Na rodinnou oslavu perfekní volba. Příjemná obsluha a výborné jídlo. Ochutnal jsem tři jídla a všechna byla na 5 hvězd. + skvělá točená Plzeň :-)

1  Poděkujte uživateli Jan K.

Recenzováno: 7. května 2018 prostřednictvím mobilu

Super obsluha a úžasné jídlo. Čerstvé ryby, celkově kvalitní suroviny. Hezké posezení a výborné víno a pivo. Doporučuji.

2  Poděkujte uživateli Matyáš K.
Recenzováno: 18. ledna 2018

Cestou z Karlštejna do Prahy určitě jedna z nejlepších restaurací. Ceny rozumné , jídlo opravdu chutné a hlavně čisté prostředí . Těším se jak budu zase projíždět okolo. Aleš a spol.

1  Poděkujte uživateli rifle12345.
Recenzováno: 14. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Naše druhá návštěva této restaurace a opět nezklamala. Jídlo výborné, personál a prostředí příjemné.

1  Poděkujte uživateli Andrea S.
Recenzováno: 29. května 2017 prostřednictvím mobilu

Kdyz objevim nejakou skvelou restauraci, mam nekdy chut ji nikomu nezminovat, abych si tam sednul i dalsi den. Nakonec ale vzdycky zvitezi ta radost, ze se o takovy zazitek muzu podelit. Vyrazil jsem na zaklade pozitivnich recenzi a udelal jsem dobre. Utulne misto a velmi pekny interier. Moc prijemna a pratelska obsluha-to je jedna z tech situaci, kdy clovek citi, ze ho opravdu radi vidi. Jidlo skvele, byl to zazitek a do kuchyne jsem nestihal posilat pochvaly. Jeste se mi dosud nestalo, abych nesnedl salat....dneska to tedy prislo prvne, tu porci jsem proste nezvladnul, i kdyz jsem mel hlad Caesar za 135 Kc?? Takova porce jeste? To jsem v Praze nezazil. K tomu vsemu byl vynikajici, stejne jako vsechna ostatni jidla. Ceny nizke a porad mam obavu, jestli se jen nekdo nepreklepnul nebo neni nejaky specialni slevovy den. Detsky koutek potesi deti i rodice, z planovane rychle vecere se stal dlouhy a prijemny vecerni kulturni zazitek. Mam to kousek od domu....tak doufam, ze si zitra jeste sednu

Poděkujte uživateli Tom V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Gourmet, si také prohlíželi

Praha, Čechy
Praha, Čechy

Už jste navštívili Restaurant Gourmet? Sdílejte své zkušenosti!