“Skvělá vecere”

Bakeshop
Č. 3 z 32 Pekárna v Praze
Kuchyně: Mezinárodní, Zdravá
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Obědy, Donáška, Jídlo s sebou
Popis: Bakeshop is a unique family bakery placed in the heart of Prague. You can enjoy daily freshly baked pastry, salads, fresh juices, pies, cakes, croissants, macaroons, soups, quiches, toastini, hot breakfast, coffee and much more.
Recenzováno: 27. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Dostal jsem chuť na hamburger s hranolky, a když jsem tak nad tím přemýšlel kde bych si ho dal tak se mrknu před sebe a vidím Bakeshop. Vlezl jsem dovnitř a musím říct ze provedení bistra a prodejny vypadalo moc dobře. Objednal jsem si burgr který když mi donesli vypadal opravu dobře, tak jak vypadal tak i chutnal. Na jídelním lístku se nachází dobroty jako jsou žebra nebo svíčková a spoustu dalších. Obsluha byla perfektní nemusel jsem na nic čekat, všechno bylo rychle. Pod bistrem se nachází stylová pivnice. Pokud máte chuť na dobrý burgr za dobrou cenu, stojí za to navštívit tohle bistro. Určitě příjdu zas jak budu v Praze

Poděkujte uživateli Martina H.
Martin H, Owner v zařízení Bakeshop, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. dubna 2017

Dear Martin, We do not make burgers with fries so we think your review may be for another restaurant. Our bakery has a range of croissants, sweet pastries, sandwiches, salads, cookies and much more. We bake everything fresh every day of the year. We hope you might visit our bakery in the future. Kind regards, Carolyn Hofmanova

Recenzováno: 17. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Bakeshop opet nezklamal, vyborne snidanove omelety s opecenym bramborem. K tomu dobra kava a na zaver nejaka sladkost, doporucuju cheesecake, lepsi nikde v CR nenajdete

Poděkujte uživateli Roman Č.
Martin H, Owner v zařízení Bakeshop, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. dubna 2017

Děkujeme, že jste si udělal ráno čas a dal si u nás snídani. Vážíme si vašeho názoru a jsme moc rádi, že vám chutnalo. Budeme se těšit na viděnou!
Martin, majitel

Recenzováno: 18. března 2017

Miluji zdejší croissnaty jak mandlové, tak čokoládové. Jsou nejlepší co jsem kdy jedla. Navštěvuji tohle místo již několik let a stále mne to baví :-)

Poděkujte uživateli Mischell J.
Martin H, Owner v zařízení Bakeshop, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. července 2017

Dear Customer, We are very happy that you are a regular customer at our bakery. Thank you for recommending the croissants. We will see you again soon.Kind regards, Carolyn Hofmanova

Recenzováno: 12. února 2017 prostřednictvím mobilu

Dostali jsme chuť na zákusek a kafe. Po vstupu do kavárny jsme byli překvapeni z interiéru a taky z obsluhy ta byla velmi profesionální. Objednali jsme si dvě kávy a k tomu dva zákusky. Káva nebyla špatná ale ty zákusky nás vůbec neoslovily, mysleli jsme si ze jde o domácí výrobu, ale podle všeho to tak určitě není. Jen ta cena byla jako za domácí výrobu.Jen taková poznámka mohli by častěji dohlížet na pořádek na toaletách.

Poděkujte uživateli Martina H.

Dear Martina, We are happy that you liked the coffee, interior and service but would have hoped that you would be more impressed with our homemade cakes. We create everything ourselves in the Old Town bakery and use excellent ingredients. As the owners, we continually taste test the products to ensure they are of a high quality standard. Thank you for your feedback. Kind regards, Carolyn Hofmanova

Recenzováno: 20. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Kdyz na rychle obcertveni v centru tak do bakeshop. Velmi kvalitni suroviny. Neprijemne jsou zbytecne predrazene ceny a neciste toalety

Poděkujte uživateli Michaellewise.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bakeshop, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bakeshop? Sdílejte své zkušenosti!