“neprofesionální obsluha”

Kuchyně: Japonská
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Anděl
Recenzováno: 10. října 2020

přestože jsem do této restaurace rád chodil, poslední zkušenost mne na delší dobu odradila. Po objednání čaje mi servírka Dáša přinesla ušmudlaný šálek, který jsem slušně reklamoval. Dostalo se mi od ní intonačně i gestikulačně drzé odpovědi, že to je špinavé jenom od čaje. Což samozřejmě bylo možné, ale jelikož jsem onen šlem byl schopen odstranit navlhčeným ubrouskem, neviděl jsem jediný důvod, proč by totéž neměla umět obsluha restaurace. Zeptal jsem se, jestli by přinesla i talíř s naschlou rýží, odvětila, že jsem nějak moc citlivý a otráveně došla pro nový šálek. Ten byl sice zevnitř čistý, za to celý okraj omlácený. Domnívám se, že při cenách, které požadují, může zákazník požadovat neomlácené a čisté nádobí ... restauraci jsme následně opustili ...

Poděkujte uživateli X1737CLmareks.

Recenzováno: 1. října 2020

Jsem Šokován, k tradičnímu sushi jsem si vyjímečně vzal i tofu polévku a tatarák z avokáda.
Že v tofu polévce byli přesně dva miniaturní kousíčky a po inzerované zelenině ani stopa ať vezme čert - vývar byl jinak chutný. Ale že tatarák za 115 Kč se ukázal být zbytky na hrubo nasekaných kousků avokáda, které se nevešly do sushi - váha 60 gramů, totálně bez chuti, to mě totálně nasr.... Standardně jsem tyto zbytky při větší objednávce nacházel v balení zdarma.
Verdikt nemůže být jiný, než příšerné, úplně mi to zkazilo den, Planet sushi Anděl tragédie největší, NEDOPORUČUJI

Poděkujte uživateli Jan V.
Recenzováno: 15. září 2020

Dali jsme si u vás Tom Yum polévku a avokádo maki, vše bylo čerstvém a výborné a přijdeme znovu. Lucie Z.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli Lucie_Zem.
Recenzováno: 13. července 2020

Příjemná obsluha, pozorná, jídlo vynikající. Rádi se vracíme. Velmi doporučujeme nedělní akce all you can eat, kdy se za příjemnou cenu opravdu výborně najíte.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli 200terezat.
Recenzováno: 24. června 2020

Bylo to naprosto okouzlující, měl jsem pocit jako smyslů zbavený. ❤️ Moc se nám to líbilo. Milý personál a jídlo jako vždy čerstvé.

Poděkujte uživateli Lucie_Zem.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Planet Sushi, si také prohlíželi

Už jste navštívili Planet Sushi? Sdílejte své zkušenosti!