“Když Vám obsluha dělá radost!”

Kavárna Velryba
Možnosti stravování: Večeře, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 7. února 2018 prostřednictvím mobilu

Tento podnik má asi jednu z nejlepších obsluh co jsem kdy zažil. Příjemná blonďatá paní servírka, se starala tak jako kdybych byl na návštěvě u své babičky. Velmi dobré Únětické pivo bylo hned na stole!
Prostředí je trochu "strohé".
Jídlo jsem si nedával, ale podle ostatních stolů vypadalo velmi lákavě. Ceny nejsou vůbec špatné!
Velmi rád znovu přijdu.

Poděkujte uživateli Lukáš Č.

Recenzováno: 23. května 2016

Setkávali jsme se zde s přáteli před lety a opět jsem mě sem přivedla náhoda, které nelituji. Milá rychlá obsluha. Výběr dostačující a zároveň zaručující čerstvost pokrmů. Název si již nepamatuji ale placičky s cizrnovou pastou skvěle vypadaly a i tak chutnaly

Poděkujte uživateli EAhotelRokoko.
Recenzováno: 17. dubna 2016

Velryba je krásná kavárna/restaurace. Jídlo jsem zde ještě neochutnala, ale podle všeho mají skvělé hamburgery. Jinak ale nemůžu říct nic špatného. Ceny jsou stejně slušné jako personál a nabídka široká. Prostory pro kuřáky a nekuřáky odděleny.Kafe i pivo na jedničku. Takže, co víc si přát?!

Poděkujte uživateli AdviserElina.
Recenzováno: 17. března 2016

V kavárně dostanete k obědu dobré jídlo, mají tu docela slušný výběr. Na lístku jich je asi deset. Byl jsem tu dvakrát a odešel najedený a spokojený.

Poděkujte uživateli Petr-cestovatel.
Recenzováno: 18. února 2016 prostřednictvím mobilu

Tady je to jasných 5 bodů. .plný počet. .Super obsluha, skvěle jídlo i pití. .Nikdo tu nekouří. .Dal jsem si hamburger a pivo. .a maximalni spokojenost. .Nemam co vytknout )

Poděkujte uživateli Juxpix.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kavárna Velryba, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kavárna Velryba? Sdílejte své zkušenosti!