“Číšník příjemný jako osina v řiti!!!”

Branicky Sklipek
Č. 4 764 z 6 149 Restaurace v Praze
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Restaurace hezká, ale číšník, takový vyšší hubený s brýlemi, byl příjemný jako osina v řiti. Ostentativně dával najevo, jak ho hosté otravují. Pokud se nezmění obsluha, tak vřele nedoporučuji.

Poděkujte uživateli Ventil_Joe.

Recenzováno: 20. března 2019

Typická česká restaurace s klasickou nabídkou. Dobré ceny, jedna z mála restaurací, nabízející 10st. pivo. Ano, je to Bráník, ale v jejich podání je skutečně dobrý.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Michal T.
Recenzováno: 28. října 2017 prostřednictvím mobilu

Vynikající jídlo, pití a velmi vstřícna obsluha!Jedna z nejlepších restaurací za příznivou cenu v centru Prahy.

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli daliborj266.
Recenzováno: 1. října 2017

Při večerní procházce jsme sem zašli, že si dáme pivko, sklenku vína a limonádu. Uvnitř poloprázdno. Číšník nám donesl pouze jídelní lístky. Mile jsme mu řekli, že jsme již po jídle a poprosíme o nápojový lístek. Odešel doslova naštvaný pro nápojový lístek. No a pak jsme byli přehlíženi a v poloprázdné hospodě čekali. Choval se velmi nepříjemné, kdyby nás nebolely nohy a neměli jsme žízeň, tak rychle prchneme. Sem už nikdy :((

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli malamia25.
Recenzováno: 2. ledna 2017

Pěkné prostředí. Dobré pivo. Obsluha žádná sláva. Z jídelního lístku je jasné, že návštěvník nemůže očekávat žádnou vysokou gastronomii. Ale to, co se nám stalo udělalo z příjemného posezení s přáteli nezapomenutelný zážitek... Po čekání asi 40 minut na předkrm - Pražskou šunku- mi bylo řečeno, že včera měli kuchaři párty (bylo 1. ledna), tak ať si laskavě počkám. Když mi na stole přistála klasická mokrá dušená čtverhranná šunka, tak jsem ji s úsměvem vrátila a řekla, že toto jsem si neobjednala. Čímž jsem vyvolala následující reakci paní majitelky, která se vzápětí vyřítila se slovy: "Kdo je ten chytrák, co nepozná dobrou šunku!!!"... Načež mi začala, docela nevybíravým tónem a před zraky ostatních zákazníků, nahlas vysvětlovat, že tato šunka je výběrová 70-ti procentní koupená v Praze, což znamená, že je to pravá nefalšovaná Pražská šunka a jestli nepoznám originál, tak ať si ji příště neobjednávám. Když jsem namítla, že pod originálem si představuji šunku od kosti, tak mne bylo ubezpečeno, že tak to v žádném případě není a že tímto urážím celou restauraci, paní majitelku i obsluhu. Na to jsem opravdu neměla co říct, takže paní majitelka vítězoslavně odkráčela. Když jsem požádala číšníka, jestli bych si místo toho mohla objednat něco jiného, řekl mi, že ať už si radši nic neobjednávám. Jak říkám, na tohle opravdu dlouho nezapomenu...

Datum návštěvy: leden 2017
Poděkujte uživateli Zuzana R.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Branicky Sklipek, si také prohlíželi

Už jste navštívili Branicky Sklipek? Sdílejte své zkušenosti!