“Klidné zákoutí uprostřed města”

Kavárna U ZVONU
Č. 131 z 175 Dezerty v Praze
Recenzováno: 28. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Projděte do Galerie HP na Staromēstskem náměstí a ocitnete se v oáze klidu. Nadherné upravená Dvorana a utulná kavárnička, kde si lze vychutnat nejen výborné svařené víno ale i výborné dezerty. Ceny odpovidaji lokaci a navíc Vás nebude růšit velký dav turistů ze Staroméstského náměstí

Poděkujte uživateli Lada S.

Recenzováno: 3. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemná kavárna umístěna na výborném místě na Staroměstském náměstí. Velký výběr alko i nealko nápojů, dortiky, sladkostí.... Vybere se každý. Venkovní terasa je skvělá, uvnitř je menší prostor, ale zato ve stínu.
Profesionální přístup obsluhy.
Každopádně doporučuji návštěvu.

Poděkujte uživateli Jiří Z.
Recenzováno: 25. března 2017

byli jsme zde během vánočních trhů. měli jsme ze slevomatu voucher na dvě kafe a dva zákusky. díky bohu za něj, jinak by nás toto menu vyšlo téměř přesně na 500. což jako nezlobte se na mě, ale co je moc, to je moc.

2  Poděkujte uživateli Jan B.
Recenzováno: 27. prosince 2016

Úžasné prostředí uvnitř gotickeho domu, nutné projit vchodem do galerie. Na nádvoří a uvnitř výrazně lepší ceny, nez na zahrádce na Staromaku. Skvělé dezerty, příjemná obsluha. I kdyz venku proudí davy, tady naprostá pohoda.

Poděkujte uživateli Hana K.
Recenzováno: 2. června 2016

Příjemné posezení v centru Prahy. Výborné deserty.Skvělá obsluha.Dali jsme si kávu,tiramisu a nugátové koblížky a zázvorovou limonádu - vše perfektní.
Obsluha velmi příjemná, usměvavá tak, jak to má být.
Ceny úměrné poloze v samém srdci Prahy.

Poděkujte uživateli PUPO20.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kavárna U ZVONU, si také prohlíželi

Už jste navštívili Kavárna U ZVONU? Sdílejte své zkušenosti!