“Voňavé a rychlé”

Doner Kebab Can Bey
Č. 1 166 z 6 209 Restaurace v Praze
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město

Dobra cena a rychle a moc dobre, vyber jidla je vhodny i pro konzervativnejsi kamaradku co nema rada palive.

Datum návštěvy: listopad 2020
Poděkujte uživateli AdamH4899.

Recenzováno: 13. července 2020

výborné jídlo, rychlá a velice milá obsluha - návštěva s rodinou 7/2020. Bylo nás pět a každý jsme měli něco jiného - všichni jsme byli velice spokojeni

Datum návštěvy: červenec 2020
2  Poděkujte uživateli Magda K.
Recenzováno: 11. března 2020

Ano, nejlepší kebab v Praze! Problém sice s parkováním, ale dole na Karlově Náměstí těch pár drobných za to stojí!

Datum návštěvy: březen 2020
1  Poděkujte uživateli Karolinka_naomi.
Recenzováno: 16. října 2019

Kebabů v Praze jsem už ochutnal nespočet. Po zavření bistra Lanky se tenhle dostal na první místo. Super zelenina, maso, zálivky. Obrovská porce za přijatelnou cenu a možnost sednout si v hezkém interiéru. Snad akorát občas by houska mohla být propečenější a maso teplejší. Chodím sem pravidelně, i když to mám z ruky.

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli petrslavicek91.
Recenzováno: 24. května 2019 prostřednictvím mobilu

Chodíme sem s pritelem 4 měsíce a vždy super, 22.5.2019 jsem dostala asi zkažené maso a měla jsem z toho střevní chřipku, přítel taktéž, podotýkám, ze to bylo jediné jídlo, které jsme měli stejné, protože byl v práci. V ten den, bylo totálně narvano a nestíhali, ale i tak jsem dostala nepropecenou tortillu a myslím si, ze maso se nejspíš nestihlo propecr, každopádně jsem z toho 2 dny nemohla jist, měla jsem neskutečné křeče, prujem a zvracela jsem celou noc. Takže kebab odtud už nikdy!

Datum návštěvy: květen 2019
3  Poděkujte uživateli barus h.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Doner Kebab Can Bey, si také prohlíželi

Už jste navštívili Doner Kebab Can Bey? Sdílejte své zkušenosti!