“Obed ”
Recenze BEEF BAR Prague

BEEF BAR Prague
Popis: Zamilovat se do jihoamerického hovězího masa je snadné. Podlehnout jeho podmanivé, voňavé a křehké chuti vás nebude stát mnoho… Stačí jedno ochutnání! Používáme jen ty nejkvalitnější suroviny a snažíme se všechny naše produkty připravovat s láskou, kterou si zaslouží.
Recenzováno: 13. září 2018 prostřednictvím mobilu

Jeden z lepších podniku v této lokalitě. Perfektní obsluha a vynikající maso. Doporučuji zkusit i polední menu. Ceny lehce vyšší, ale kompenzováné kvalitou, chutí a výbornou obsluhou. Podnik je celkem malý, doporučuji raději rezervaci. Součástí je i prodejní pult se surovinami, ze kterých se zde připravuje jídlo.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli J0891K.

Recenzováno: 26. června 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělé jídlo i obsluha. Skvělý tip na večeři v centru Prahy. Určitě se vrátíme. Bylo to výborné. Děkujeme.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli VendulaMrk.
Recenzováno: 23. května 2018

Přítel mě sem vzal na večeři a byla to dokonalá volba. Obsluha na jedničku, náš pan číšník byl velmi profesionální, znalý místního vinného lístku a neskutečně příjemný a milý - což je dle mého názoru stejně důležité, jako vynikající jídlo. Steaky výborné - kvalitní maso a skvělá příprava.
Mají zde originální vína, která jinde budete jen těžko shánět - výběr z Uruquaye a Argentiny (červená jsou výborná, u bílých se nám do chutě moc netrefili).
Restaurace je členitá, horní patro se hodí např. na rande.
Cenově je dražší, ale stojí to za to, si připlatit.
Sem se budeme rádi vracet!

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli JanickaR.
Recenzováno: 13. dubna 2018

Bylo to tak půl napůl, holky spokojené, kluci - za ty peníze by čekali, že je steak ohromí, a to se nestalo. jídlo bylo dobré, obsluha příjemná, ale porce a cena nic moc

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli Maruska S.
Recenzováno: 31. března 2018 prostřednictvím mobilu

Pokud máte rádi opravdu kvalitní hovězí maso, je beef bar ideální. Než jako restaurace to může na první pohled působit jak bistro, je to však 5* bistro. Nechte si určitě od obsluhy doporučit steake, kdy Vám i vysvětlí jaké hovězí se na co hodí apod. Určitě jsme tam nebyli naposledy a budeme se vracet.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli Nilli88.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo BEEF BAR Prague, si také prohlíželi

Už jste navštívili BEEF BAR Prague? Sdílejte své zkušenosti!